Колектив радіо РАІ

 

Данилюк Олена Григорівна

Посада: шеф-редактор, ведуча
День народження: 9 червня

Знайомство з радіостанцією: на телебаченні працюю з 1997 року. Від офіс-менеджера до ведучої новин. Відтак - ведуча на радіо РАІ, а згодом - шеф-редактор.

 

Данилюк Олена Григорівна

Русиняк Віталій Андрійович

Посада: Звукорежисер

День народження: 9 листопада

Знайомство з радіостанцією: "Я нею живу!"


 

 

Русиняк Віталій Андрійович

Русиняк Сергій Володимирович

Посада: музичний редактор, ведучий.
День народження: 9 червня
Знайомство з радіостанцією: На радіостанцію прийшов у 2014 році і впереше спробував себе у прямому ефірі після того є постійним ведучим на РАІ радіо.


Русиняк Сергій

Петраш Марія Степанівна

Посада: Ведуча
День народження: 1 вересня
Знайомство з радіостанцією: "Я ніколи не думала, що буду працювати на радіо. Та все ж потрапила сюди в лютому 2010 року, просто почувши оголошення по телебаченню і вирішила спробувати! Спочатку було важко і незвично. Але згодом я ввійшла в колію цієї роботи і працювала ведучою новин. Та найбільшою радістю для мене стала наша програма вітань і хорошого настрою "Музична перерва" (перший ефір - 31 березня). Бо справді саме в цій програмі є можливість поспілкуватися із слухачами, а ще подарувати частинку тієї любові, яка є в моєму серці!"Мищишин Ірина Михайлівна

Мищишин Ірина Михайлівна

Посада: Ведуча

День народження: 17 червня

Знайомство з радіостанцією: Ще з дитинства весь вільний час проводила за читанням книг. Починаючи з дитячого садочку приймала участь у різноманітних конкурсах, творчих гуртках. Захоплювалася вивченням української мови та літератури.Усе це підштовхнуло мене піти на кастинг і спробувати себе у ролі радіоведучої. Тепер я обожнюю свою роботу. Моя маленька мрія здійснилася.

Мищишин Ірина