Президент США Дональд Трамп відклав запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію

  • 04.05.2018 17:30
Президент США Дональд Трамп відклав запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію

Президент США Дональд Трамп відклав запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Європейського Союзу й Мексики до 1 червня.

Він також погодився на постійне скасування мит для Аргентини, Австралії та Бразилії. Такі рішення було ухвалено всього за кілька годин до того, як 1 травня для всіх цих країн спливало тимчасове відстрочення на введення мит.

У своїй заяві Білий дім сказав, що деталі угод з Бразилією, Аргентиною та Австралією скоро буде оголошено. Також він зазначив, що впродовж 30 днів триватимуть переговори з Канадою, Мексикою та ЄС.

Водночас в адміністрації американського президента додають, що після 1 червня ще раз тимчасово відстрочувати запровадження тарифів не планують. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо назвав мита на сталь та алюміній «поганою ідеєю».

Тим часом представники німецьких бізнес-кіл попереджають США про можливість початку торговельної війни. Дональд Трамп оголосив про введення 25-відсоткових мит на імпорт сталі й 10-відсоткових на імпорт алюмінію 23 березня. Але він тимчасово призупинив їхню дію для Канади, Мексики, Бразилії, ЄС, Австралії та Аргентини. Він також повністю скасував мита для Південної Кореї.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин