На Прикарпатті селяни на колінах зустрічали тіло земляка, який загинув на війні

  • 20.10.2017 10:50
На Прикарпатті селяни на колінах зустрічали тіло земляка, який загинув на війні

19 жовтня, у селі Пнів Надвірнянського району місцеві мешканці на колінах зустрічали труну з тілом загиблого в зоні АТО земляка – Юрія Головченка.

Воїн із Прикарпаття загинув від кулі ворожого снайпера 13 жовтня.

“19 жовтня жителі села Пнів біля п’ятої години вечора словами “Герої не вмирають”, зі сльозами на очах, на колінах зустріли труну з тілом полеглого в зоні АТО свого односельчанина-військовослужбовця ГОЛОВЧЕНКА ЮРІЯ ПЕТРОВИЧА,1978 року народження який загинув 13 жовтня від кулі російського окупанта- снайпера”. – пише у Фейсбуці Володимир Питлюк.

Живий ланцюг із людей, простягнувся від початку села до будинку, де мешкав Юрій Головченко.

Не стримували сліз ні діти, ні дорослі, плакали чоловіки та жінки, коли тіло загиблого підвезли до рідної домівки.

Єпарх Коломийської Єпархії Владика Василій (Івасюк) в співслужінні з священиками УГКЦ з Надвірної та навколишніх сіл відслужили Парастас за убієнним на українсько-російській війні.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин