На Надвірнянщині заклали алею на честь Небесної сотні

  • 23.10.2017 15:49
На Надвірнянщині заклали алею на честь Небесної сотні

Днями голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз спільно з депутатом обласної ради Юрієм Голінеєм, за активної підтримки уродженця селища Ланчин Володимира Поповича, учнями шкіл Ланчина та Добротова, ДП «Делятинський лісгосп» (директор Роман Здреник) у рамках акції «Ліси для нащадків» заклали алею «Герої не вмирають» у пам'ять загиблим Героям Небесної сотні, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На території Майданського лісництва урочище «Садки» висадили понад сто дерев дуба та модрини.

Ідею із облаштування алеї на території селища Ланчин школярі сприйняли радісно та з превеликим задоволенням долучилися до цієї справи.

Перед початком роботи директор ДП «Делятинський лісгосп» Роман Здреник інформував присутніх про важливість та відповідальність такого процесу як відновлення лісів.

Посадовці, у свою чергу, подякували учасникам акції за їхню активну позицію та нагородили грамотами обласного управління лісового та мисливського господарства.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин