Прикарпатець став чемпіоном світу з кікбоксингу

  • 02.11.2017 15:40
Прикарпатець став чемпіоном світу з кікбоксингу

Спортсмен з Надвірної Іван Козловський привіз золоту медаль з Чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA, який відбувся в італійському місті Маріна-Ді-Карара.

4000 спортсменів з 87-ми країн світу змагалися між собою за першість.

Хлопець виступав у складі збірної України у суперважкій ваговій категорії у розлілах лоу-кік, лоу-кік лайт, к1 лайт. І у трьох розділах здобув золоті медалі, а в одному з них (лоу-кік) у фіналі достроково переміг спортсмена з Ірану, пишуть “Вікна”.

Це уже другий чемпіонат світу, у якому Іван бере участь:

“Я був на подібних змаганнях 2013 року, де отримав друге місце, мабуть тому, що був молодшим і менш досвідченим”.

До цього чемпіонату спортсмен більше року посилено готувався, брав участь у навчально-тренувальних зборах в Одесі та Харкові. Перемозі він завдячує тернерам та своїм спаринг-партнерам, а також усім людям, що з року в рік щиро уболівають та підтримують.

“Ця медаль і звання чемпіона світу – лише чергове випробування, і цю перемогу я називаю перш за все перемогою над собою”, – каже Іван Козловський.

Тільки отримавши переможний титул, спортсмен відразу розпочинає підготовку до зимових змагань: в Польщі, Чехії та Данії.

На чемпіонаті сформували збірну України, яка виступить на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Від Прикарпаття до складу збірної увійшли Віталій Мерінов, Влад Харламов та Іван Козловський. Цей відповідальний старт відбудеться в італійському містечку Маріна Ді-Каррара.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин