У Надвірній школи надалі залишаються без тепла

  • 07.11.2017 11:32
У Надвірній школи надалі залишаються без тепла

Уже більше двох тижнів на Прикарпатті триває опалювальний сезон. Незважаючи на це, діти двох шкіл з міста Надвірна не можуть відвідувати уроки через відсутність теплопостачання ТзОВ «Струмок» до приміщень закладів.

Під удар потрапили ЗОШ № 1 та 2, також без тепла залишився районний центр дитячої творчості, а це загалом більше двох тисяч учнів.

З цього приводу, під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначалося, ТзОВ «Струмок» не виконує договору постачання тепла в освітні заклади. Представники обласної влади наголосили, що фірма-виконавець впродовж кількох днів повинна забезпечити подання тепла у школи.

«Перш за все ми маємо ставити у пріоритет наших дітей та їхню можливість здобувати знання, – зазначила Марія Савка. – Наразі ж склалася ситуація, через яку було продовжено канікули. Враховуючи те, що органи влади зі свого боку виконують всі взяті на себе зобов’язання, то вимагаємо дотримання вами всіх пунктів договору щодо постачання теплоенергії».

Також посадовець зазначила, що в разі продовження невиконання договору про постачання тепла, обласна влада звернеться до правоохоронних органів щодо оцінки дій посадових осіб підприємства.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин