Успішно провели культурно-мистецький проект «Тепле Різдво в Надвірній»

  • 24.01.2017 09:43
Успішно провели культурно-мистецький проект «Тепле Різдво в Надвірній»
З метою популяризації місцевих традицій, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, заохочення туристів, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва Христового, популяризації унікального різдвяного вертепу, створення привабливого іміджу краю, як історично-культурного та мистецького міста з багатогранною та колоритною спадщиною, талановитими та привітними мешканцями, в Надвірні місяць тривав фестиваль «Тепле Різдво».

22 січня в рамках проекту відбулося урочисте закриття головної ялинки. Святкування розпочалося з концерту народного камерного хору «Феліціо». Слід зазначити, що фестиваль є не тільки культурно-мистецьким заходом, але й волонтерським проектом, за участі благодійного фонду «Долоньки доброти». Зібрані кошти передадуть на лікування онкохворих дітей.
Організатори фестивалю – культурно-мистецька агенція «Фист» відзначили подяками, - за допомогу в організації та проведенні свята, голів райдержадміністрації О.Кеніза, районної ради І.Гурмака, міської ради З.Андрійовича, народного депутата України Ю.Дерев’янка. Особливу подяку висловили начальнику відділу культури райдержадміністрації О.Зварчуку, оскільки у святковій програмі фестивалю взяли участь 1500 учасників.
На завершення заходу надвірнянці та гості міста мали можливість насолодитися «Різдвяною феєрією» Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».
Представники влади та організатори відзначили, що проведення культурно-мистецького фестивалю «Тепле Різдво в Надвірній» стало гарною традицією, яка продовжиться на наступні роки.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин