Прикарпатців закликають долучитися до Години Землі

  • 24.03.2017 09:49
Прикарпатців закликають долучитися до Години Землі

У суботу, 25 березня, о 20:30 годині мільйони жителів планети на 1 годину символічно вимикають світло. Таким чином у світі відзначають “Годину Землі”.

Долучатися до акції, щоб зберегти енергоресурси, закликає Долинська міська рада:

“О 20:30 годині мільйони жителів планети по всьому світу на 1 годину символічно вимикають світло. Закликаємо долинян, жителів краю, всім кому небайдуже майбутнє Землі долучитись до ініціативи WWF (Всесвітнього фонду природи). Наше місто є учасником Години Землі уже декілька років поспіль. Але не тільки вимкненням світла ми можемо допомогти природі. Цього року мета – допомогти природним паркам України”.

На сайті «Години Землі» створено карту природних об’єктів нашої країни. Люди та організації можуть знайти на ній найближчий заповідник, нацпарк чи інший природний об’єкт, дізнатись про нього більше, відвідати його 25 березня та посильно допомогти.

Ті, хто не зможе відвідати парки 25 березня, матимуть можливість допомогти обраному природному об’єкту іншим чином. На онлайн-ресурсах Години Землі та веб-сторінках парків-учасників будуть вказані їхні потреби. Долучитися може кожен – попрацювати волонтером, надати матеріальну чи іншу допомогу, – зазначає офіційний сайт WWF.

Кампанію Година Землі 2017 підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти та науки України і Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин