Місце на міському сміттєзвалищі є, – керівник КП “Полігон”

  • 24.03.2017 13:01
Місце на міському сміттєзвалищі є, – керівник КП “Полігон”

Полігон ТПВ приймає побутові відходи з Івано-Фрнківська, Тисмениці, Яремча, а також Тисменицького, Богородчанського та Надвірнянського районів.

Міський голова Руслан Марцінків під час засідання виконкому 24 березня зазначив, що сміття возять також з Буковелю. На його думку, ввіз відходів у Рибне слід обмежити.

«Хай собі у Буковелі будує полігон. Чому він везе до міста?» – сказав він.

Директор КП Юрій Мороз зазначив, що угода підписана тільки із Паляницею, звідки возять сміття тільки однією машиною.

Попри все пан Юрій зазначив, що місця на сміття точно вистачить до 2027 року. Також підприємство планують модернізувати, встановивши сміттєсортувальний комплекс, подрібнювач та екологічно безпечну біогазові установку. В рамках останнього проекту вже розклали 5 км труб. Він є інвестиційним, для його облаштування потрібно 50 млн грн. Також на Полігоні встановлять фільтропровід, від серпня вже проклали 4 км.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин