45 свиней знищать через африканську чуму у господарстві на Прикарпатті

  • 28.03.2017 11:14
45 свиней знищать через африканську чуму у господарстві на Прикарпатті

На Надвірнянщині у господарстві, де було виявлено захворювання на африканську чуму свиней, проведуть умертвіння та спалення 45 тварин.

Нагадаємо, вчора стало відомо про загибель домашніх свиней у господарстві села Волосів Надвірнянського району. Відтак було встановлено, що тварини мали африканську чуму. В управлінні з питань цивільного захисту повідомили, що загинуло 29 голів — у приватному господарстві, інформують "Вікна".

Всього в господарстві знаходилось 45 свиней. Проводиться умертвління та спалення трупів 45 свиней, знищення шляхом спалювання малоцінного інвентаря, годівниці, залишків кормів, тари та іншого контамінованого інвентаря. Проводиться також дезінфекція території зараження.

Для ліквідації наслідків задіяні Управління ДПСС, ветеринарна служба, відділ національної поліції, Управління лісового та мисливського господарства, Надвірнянський РВ УДСНС. Зона захисту в радіусі 3 км від неблагополучного пункту, в яку входить територія с. Волосів. Зона нагляду у радіусі 20 км від межі зони захисту.


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин