Гість [Вхід] [Реєстрація]
Телерадіокомпанія РАІ
Новини Івано-Франківська

На черговій сесії обласної ради внесли деякі корективи у поточний бюджет

На черговій сесії обласної ради внесли деякі корективи у поточний бюджетВ області зберігається позитивна динаміка виконання доходів обласного бюджету. За перше півріччя обсяг перевиконання доходів складає три мільйони гривень, що більше майже на два відсотки у порівнянні з минулим роком. Це дало змогу на черговій сесії обласної ради внести деякі корективи у поточний бюджет.

15 вересня 2014 р. Перегляди 21 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську пройшла Всеукраїнська естафета «ВелоУкраїна»

В Івано-Франківську пройшла Всеукраїнська естафета «ВелоУкраїна»В Україні уже вдесяте поспіль з нагоди Дня фізичної культури та спорту проходить Всеукраїнська естафета «ВелоУкраїна». До акції приєдналися і прикарпатські спортсмени. Усі подробиці знає Ліліана Хомишин.

15 вересня 2014 р. Перегляди 33 Коментарі 0 Детальніше...

Учні демонструють власноруч зняті теленариси про місцевих героїв небесної сотні

Учні демонструють власноруч зняті теленариси про місцевих героїв небесної сотніНа прикладах мужності вчаться сьогодні і юні прикарпатці. Учні школи журналістики при Івано-Франківській обласній організації Національної спілки журналістів України у школах демонструють власноруч зняті теленариси про місцевих героїв небесної сотні. Нещодавно відбувся показ телеробіт у 12-ій загальноосвітній школі, де...

15 вересня 2014 р. Перегляди 26 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

В Івано-Франківську відбулася Всеукраїнська науково-практична конференціяВ Івано-Франківську відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему „Регіональна політика в контексті європейської інтеграції України” Серед гостей з різних регіонів, а також із-за кордону, були і наші журналісти.

15 вересня 2014 р. Перегляди 34 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську дівчата змагалися за титул «Княгиня Прикарпаття 2014»

В Івано-Франківську дівчата змагалися за титул «Княгиня Прикарпаття 2014»У конкурсі взяли участь чотирнадцять красунь. Вони дефілювали перед публікою у різному вбранні, демонстрували свої таланти та вроду. Їх оцінювало журі, до складу якого увійшли представники професорського складу університету, професійні телевізійники, представники обласної та місцевої рад Прикарпаття, а також гості зі...

15 вересня 2014 р. Перегляди 141 Коментарі 0 Детальніше...

Обласна рада створить комісію для допомоги 5-му батальйону територіальної оборони «Прикарпаття»

Обласна рада створить комісію для допомоги 5-му  батальйону територіальної оборони «Прикарпаття»З відповідною пропозицією на сесії Івано-Франківської обласної ради виступив тимчасово виконуючий обов’язки командира 2-ї роти 5-го батальйону. Сюди входитимуть депутати облради, громадськість та керівництво 5-го батальйону. Вони вивчатимуть і контролюватимуть ситуацію довкола усіх військовослужбовців та перебіг...

15 вересня 2014 р. Перегляди 69 Коментарі 2 Детальніше...

11 вересня відбувся брифінг новопризначеного голови облдержадміністрації

11 вересня відбувся брифінг новопризначеного голови облдержадміністраціїТого ж дня відбувся брифінг новопризначеного голови облдержадміністрації для прикапатських засобів масової інформації. Спілкувалися з Олегом Гончаруком і наші журналісти.

12 вересня 2014 р. Перегляди 104 Коментарі 0 Детальніше...

9 вересня Указом Президента України головою Івано-Франківської ОДА призначено Олега Гончарука

9 вересня Указом Президента України головою Івано-Франківської ОДА призначено Олега ГончарукаЯк ми уже повідомляли, 9 вересня Указом Президента України головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Олега Гончарука. У четвер, 11 березня, відбулося офіційне представлення нового очільника Прикарпаття.

12 вересня 2014 р. Перегляди 72 Коментарі 0 Детальніше...

Ігор Цепенда отримав виклив Ice Bucket Challenge

Ігор Цепенда отримав виклив Ice Bucket ChallengeОтримавши виклик в рамках міжнародного руху Ice Bucket Challenge ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда приєднався до благодійного крижаного флешмобу «Подаруй життя солдату». Біля пам’ятника Василю Стефанику ректор вузу, а також викладачі і студенти облились...

12 вересня 2014 р. Перегляди 79 Коментарі 0 Детальніше...

Україна адекватно відповіла на розпочату Росією інформаційну війну

Україна адекватно відповіла на розпочату Росією інформаційну війнуНаціональна рада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію російських каналів. У цей список потрапили 15 інформаційних телеканалів. Днями його оприлюднили. Подробиці знає Ліліана Хомишин.

12 вересня 2014 р. Перегляди 66 Коментарі 0 Детальніше...

Як живеться українським заробітчанам у Італії ?

Як живеться українським заробітчанам у Італії ?Петро Гаврилишин тричі був в Італії, пройшов шлях нелегального імігранта, побував у ролі заробітчанина. І все це заради кандидатської дисертації. Потім, адаптувавши науковий текст до художнього, видав книжку про українську трудову іміграцію в Італії. Перейнялася заробітчанською долею і Ліліана Хомишин.

11 вересня 2014 р. Перегляди 414 Коментарі 0 Детальніше...

Чи вірять у перемир’я прикарпатці?

Чи вірять у перемир’я прикарпатці?Вже тиждень, як оголошено перемир’я на сході країни. Та чи вірять у це прикарпатці, чи продовжують збирати допомогу бійцям, чи можливо, навпаки, сподіваються на те, що після досягнутої угоди Росія відступить? І які прогнози дають політологи? Відповідь на усі ці питання шукала Ольга Гриців.

11 вересня 2014 р. Перегляди 99 Коментарі 0 Детальніше...

Населення Прикарпаття продовжує допомагати воїнам АТО матеріально та морально

Населення Прикарпаття продовжує допомагати воїнам АТО матеріально та моральноДолучаються до благодійних справ і діти. Вони малюють малюнки військовим та віддають свої кошти на потреби наших солдат.

10 вересня 2014 р. Перегляди 87 Коментарі 0 Детальніше...

Ігор Померанцев зустрівся зі студентами Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

Ігор Померанцев зустрівся зі студентами Прикарпатського національного університету ім. В. СтефаникаА також презентував книгу "Вільний простір». Зі своїм відомим колегою мали змогу поспілкуватися і майбутні прикарпатські журналісти.

10 вересня 2014 р. Перегляди 134 Коментарі 0 Детальніше...

Мода на все українське набирає обертів

Мода на все українське набирає обертівЛюди купують одяг із національною символікою, віддають перевагу українським дизайнерам і всіляко підкреслюють національну ідентичність аксесуарами. Про новинки українського стилю, а також про ставлення івано-франківців до нових тенденцій розповість Ольга Гриців.

10 вересня 2014 р. Перегляди 511 Коментарі 0 Детальніше...

Чоловіки спортивної статури агітують наших молодих хлопців не йти воювати

Чоловіки спортивної статури агітують наших молодих хлопців не йти воюватиОстаннім часом трапляються випадки, коли чоловіки спортивної статури агітують наших молодих хлопців не йти воювати. Мовляв, це ні до чого доброго не приведе. Бесіду проводять поблизу навчальних закладів чи інших місць, де багато хлопців. Цей факт помітила голова обласного відділу Союзу Українок Уляна Шведюк.

10 вересня 2014 р. Перегляди 1180 Коментарі 1 Детальніше...

Соцмережі заполонило відео, де люди обливаються крижаною водою

Соцмережі заполонило відео, де люди обливаються крижаною водоюЦе айс бакіт челіндж (Ice Bucket Challenge), в оригіналі - кампанія, спрямована на підвищення рівня обізнаності про аміотрофічний склероз, а також з метою благодійного фінансування досліджень цього захворювання. Проте в Україні ця кампанія трохи видозмінена: гроші учасники флешмобу перераховують і важко хворим, і на допомогу...

09 вересня 2014 р. Перегляди 181 Коментарі 0 Детальніше...

Учасниці конкурсу «Княгиня Прикарпаття» займаються і благодійною діяльністю

Учасниці конкурсу «Княгиня Прикарпаття» займаються і благодійною діяльністюМоделі – це не просто красива обгортка. У них є добре серце і вони дбають не тільки про зовнішню красу, а й піклуються про оточуючих. Так, учасниці конкурсу «Княгиня Прикарпаття» займаються і благодійною діяльністю. Днями вони із подарунками завітали до діток із кризових сімей, які проживають у Містечку милосердя...

09 вересня 2014 р. Перегляди 76 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську знову говорили про шкільне харчування

В Івано-Франківську  знову говорили про шкільне харчуванняПитання організації харчування дітей у навчальних закладах залишається одним із найбільш актуальних. Попри фінансову скруту, кошти на ці цілі були виділені з міського бюджету. Проте вартість одноразового харчування для учнів зросла з трьох з половиною, до семи гривень.

08 вересня 2014 р. Перегляди 59 Коментарі 0 Детальніше...

У четвер, 4 вересня, тисячі людей зібралися біля приміщення обласного управління внутрішніх справ

У четвер, 4 вересня, тисячі людей зібралися біля приміщення обласного управління внутрішніх справНа жаль, уже не вперше нам доводиться розпочинати випуск трагічними повідомленнями про загибель прикарпатських героїв у боях проти терористів та іноземних загарбників. У четвер, 4 вересня, тисячі людей зібралися біля приміщення обласного управління внутрішніх справ, аби попрощатися з трьома добровольцями міліцейського...

08 вересня 2014 р. Перегляди 182 Коментарі 0 Детальніше...

Майже сотня бійців батальйону «Прикарпаття» зібралися біля будівлі ОДА

Майже сотня бійців батальйону «Прикарпаття» зібралися біля будівлі ОДАМайже сотня бійців батальйону «Прикарпаття» разом з родичами та активістами зібралися біля будівлі Івано-Франківської обласної адміністрації. Вони висловлюють протест проти арешту їхнього командира Віталія Комара і наполягають на попередніх своїх вимогах. Ситуацію відстежувала Ліліана Хомишин.

08 вересня 2014 р. Перегляди 196 Коментарі 0 Детальніше...

[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
Loading...

Вгору

ПРО РАІ РЕКЛАМОДАВЦЯМ РОБОТА НА РАІ КОНТАКТИ
Про нас Реклама на телебаченні Кастинг Написати листа
Наш колектив Реклама на сайті Вакансії Пошта
Контакти     Редактор новин
Телерадіокомпанія «РАІ» Головна | Новини | Блоги | FM радіо | Телеканал | TV-програма | Телепроекти | Послуги | Реклама | Контакти | On-Line | Погода

©2014 Телерадіокомпанія «РАІ». Всі права захищено.
Будь-яке копіювання, публікація, передрук чи інше поширення матеріалів дозволені лише за умови прямого посилання на сайт www.trkrai.com

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Контакти:

м. Івано-Франківськ,
вул. Василіянок 15, 4 поверх;
(0342) 71 18 71

м. Бурштин,
вул. С. Стрільців, 27
(03438) 45 118; 45 177; 45-777

Сторінка РАІ Facebook  Срорінка РАІ ВКонтакте  Канал РАІ на YouTube  Twitter  RSS стрічка новин trkrai.com