Гість [Вхід] [Реєстрація]
Телерадіокомпанія РАІ
Новини Івано-Франківська

Свято для військових у навчально-тренувальному центрі «Лисець»

Свято для військових у навчально-тренувальному центрі «Лисець»У навчально-тренувальному центрі «Лисець», де зараз проходять підготовку бійці прикарпатського спецбатальйону міліції, побували представники творчої еліти краю. Приїхали вони з цікавою і змістовною концертною програмою.

31 липня 2014 р. Перегляди 219 Коментарі 0 Детальніше...

У місті Яремче відбувся 17-й Міжнародний пленер художнього текстилю

У місті Яремче відбувся 17-й Міжнародний пленер художнього текстилюПопри складну політичну ситуацію людям мистецтва з різних куточків України та Польщі вдалось організувати змістовну зустріч у Карпатах та обговорити питання, пов'язані з відродженням давнього ремесла - ткацтва. З художниками спілкувалась Світлана Гаєвська.

31 липня 2014 р. Перегляди 47 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську готують інвестиційні проекти

В Івано-Франківську готують інвестиційні проектиДнями відбулась міжобласна нарада з питань підготовки інфраструктурних проектів до Програми Європейського Союзу «Румунія - Україна 2014 - 2020». Подробиці – сюжеті.

31 липня 2014 р. Перегляди 42 Коментарі 0 Детальніше...

На щомісячному звіті голови обласної ради Василь Скрипничук підбив підсумки роботи за липень

На щомісячному звіті голови обласної ради Василь Скрипничук підбив підсумки роботи за липеньНа черговому щомісячному звіті голови обласної ради Василь Скрипничук підбив підсумки роботи за липень. Йшлося передусім про забезпечення військовослужбовців 5-го батальйону територіальної оборони, про поїздку в зону АТО, засідання президій та консультативної ради, які також розглядали питання підтримки...

30 липня 2014 р. Перегляди 25 Коментарі 0 Детальніше...

Як уберегти себе від потоку негативної інформації

Як уберегти себе від потоку негативної інформаціїНе панікувати, зберігати спокій та не піддаватися впливу інформаційної війни. Про це сьогодні говорять психологи та журналісти. Але як уберегти себе від потоку негативної інформації та якого розвитку подій слід очікувати найближчим часом в Україні? Думки фахівців збирала Ольга Гриців.

30 липня 2014 р. Перегляди 61 Коментарі 0 Детальніше...

Відбулося чергове засідання громадської ради при обласному Управлінні Міністерства внутрішніх справ

Відбулося чергове засідання громадської ради при обласному Управлінні Міністерства внутрішніх справВідбулося чергове засідання громадської ради при обласному Управлінні Міністерства внутрішніх справ. На обговорення цього разу було винесено низку питань щодо вирішення актуальних проблем діяльності прикарпатської міліції та визначення пріоритетних завдань для майбутньої роботи. Також передали бронежилети та інше...

29 липня 2014 р. Перегляди 89 Коментарі 0 Детальніше...

Найсильніші атлети Західної України мірялися силами в Івано-Франківську

Найсильніші атлети Західної України мірялися силами в Івано-ФранківськуБогатирські ігри мали статус відбіркового Кубку Західного регіону. Стронгмени змагалися у шести дисциплінах. Подробиці знає Ольга Гриців.

29 липня 2014 р. Перегляди 35 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську на підтримку української армії відбувся благодійний концерт

В Івано-Франківську на підтримку української армії відбувся благодійний концерт«Допоможи армії - збережи Україну!». Під таким гаслом в Івано-Франківську на підтримку української армії відбувся благодійний концерт, який організували громадські організації та активісти міста. Тут виступали молоді співаки-початківці з вокальних шкіл Прикарпаття. Виконували патріотичні тексти на відомі мелодії....

29 липня 2014 р. Перегляди 105 Коментарі 0 Детальніше...

Національна спілка художників в Івано-Франківську організувала благодійний захід

Національна спілка художників в Івано-Франківську організувала благодійний західДнями там провели аукціон з розпродажу картин відомих митців з обласного центру.

28 липня 2014 р. Перегляди 71 Коментарі 0 Детальніше...

У Яремче відбулось засідання 27-ї сесії міської ради

У Яремче відбулось засідання 27-ї сесії міської радиВключити громадських активістів до складу міськвиконкому, забезпечити горян дровами, підняти тарифи на проїзд - такі рішення приймали на 27-ій сесії Яремчанської міської ради. Як голосували і що ще підтримали депутати туристичного містечка - у сюжеті Світлани Гаєвської.

28 липня 2014 р. Перегляди 62 Коментарі 0 Детальніше...

Військовий комісар запевнив, що слід зберігати спокій і не панікувати

Військовий комісар запевнив, що слід зберігати спокій і не панікуватиУ військкоматах лише збирають інформацію про військовозобов`язаних, які перебувають на обліку, а повістки, які отримують чоловіки, вручаються для того, аби уточнити інформацію про них. Про це заявив на прес-конференції Івано-Франківський військовий комісар Ігор Сорокопуд. Тож слід зберігати спокій і не панікувати, запевнив...

28 липня 2014 р. Перегляди 274 Коментарі 0 Детальніше...

Працівники ДАІ вирушають в зону АТО

Працівники ДАІ вирушають в зону АТОА зараз – до інших подій… Прикарпатці продовжують брати активну участь не лише у військових діях в зону АТО, але й несуть чергування на блокпостах. Саме з цією метою 24 липня у східні регіони України вирушили 5 екіпажів Державтоінспекції з Івано-Франківська.

25 липня 2014 р. Перегляди 123 Коментарі 0 Детальніше...

В Івано-Франківську Правий сектор блокує російські заправки

В Івано-Франківську Правий сектор блокує російські заправкиНі російському бізнесу на Прикарпатті. Під таким гаслом Правий сектор блокує заправки «Лукойл». Мовляв, вони фінансують ворожу країну. Бензин на цих заправках не можна купити по всій області. Як розвивалися події у перший день акції протесту, бачила Ліліана Хомишин.

25 липня 2014 р. Перегляди 123 Коментарі 1 Детальніше...

В Івано-Франківську відбулось засідання регіональної міжвідомчої комісії

В Івано-Франківську відбулось засідання регіональної міжвідомчої комісіїВ Івано-Франківську відбулось засідання регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидіїї незаконному поглинанню та захопленню підприємств в області. Розглядалося, зокрема, питання про ситуацію, що склалася довкола акціонерного товариства «Пресмаш».

24 липня 2014 р. Перегляди 51 Коментарі 0 Детальніше...

Понад 200 правоохоронців готуються до бойових дій у складі батальйону "Івано-Франківськ"

Понад 200 правоохоронців готуються до бойових дій у складі батальйону "Івано-Франківськ"Понад 200 правоохоронців готуються до бойових дій у складі батальйону "Івано-Франківськ" при Управлінні Міністерства внутрішніх справ в області. Хлопці щоденно проходять вишкіл і набувають необхідного у бойових умовах досвіду.

24 липня 2014 р. Перегляди 216 Коментарі 0 Детальніше...

Газу не буде

Газу не будеГазу стане менше. Прикарпатцям доведеться обмежити використання природного палива. А от як при цьому не завдати шкоди жителям області, радилися представники районних адміністрацій та міськвиконкомів.

24 липня 2014 р. Перегляди 294 Коментарі 0 Детальніше...

Проект стратегії регіонального розвитку Івано-Франківщини

Проект стратегії регіонального розвитку Івано-ФранківщиниРозробити стратегію регіонального розвитку Прикарпаття допомагає європейська спільнота. Уже створена робоча група за участю понад сотні людей. Днями на спільному засіданні керівного комітету та робочої групи з розробки проекту стратегії регіонального розвитку Івано-Франківщини вирішували, яким буде Прикарпаття до 2020...

23 липня 2014 р. Перегляди 110 Коментарі 0 Детальніше...

Віктор Анушкевичус та Ігор Слюзар повернулись із Донеччини

Віктор Анушкевичус та  Ігор Слюзар повернулись із ДонеччиниМіські голови Івано-Франківська і Коломиї Віктор Анушкевичус та Ігор Слюзар повернулись із Донеччини, куди доставляли бійцям 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" зібрану нашими краянами допомогу. Після приїзду мери міст зустрілись на прес-конференції із журналістами і розповіли про повсякденне життя...

23 липня 2014 р. Перегляди 154 Коментарі 0 Детальніше...

На території Івано-Франківської області переселенці не завдають шкоди

На території Івано-Франківської області переселенці не завдають шкодиНа території Івано-Франківської області на 10 тисяч населення традиційно залишається найнижчий рівень злоччинності. Із прибуттям до нас вимушених переселенців загострення ситуації немає. І хоч новий начальник Івано-Франківського УМВС навів деякі факти правопорушень, проте зауважив, що шкоди завдають переважно місцеві...

23 липня 2014 р. Перегляди 147 Коментарі 0 Детальніше...

Днями у місті відкрилась громадська приймальня народного депутата О. Шевченка

Днями у місті відкрилась громадська приймальня народного депутата О. ШевченкаНародний депутат України Олександр Шевченко успішно працює у парламенті і під час кожного приїзду в Івано-Франіквськ регулярно зустрічається з його мешканцями. Днями у місті відкрилась громадська приймальня народного депутата, куди вже звертаються перші громадяни. Там побували і наші журналісти.

22 липня 2014 р. Перегляди 117 Коментарі 0 Детальніше...

20 липня під Луганськом поранили депутата Івано-Франківської облради, бійця "Айдару" Петра Шкутяка

20 липня під Луганськом поранили депутата Івано-Франківської облради, бійця "Айдару" Петра ШкутякаПро це на своїй сторінці у фейсбуці написала ведуча каналу "1+1″ Марічка Падалко. "Друзі і колеги, всі, хто має контакти з батальойоном "Айдар". Під Луганськом поранили чоловіка моєї подруги Рити Женчук Петра Шкутяка. Оскільки зараз величезні проблеми зі зв'язком, ми майже нічого не знаємо, чи хлопців вже вивезли до міста Щастя...

22 липня 2014 р. Перегляди 106 Коментарі 0 Детальніше...

[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
Loading...

Вгору

ПРО РАІ РЕКЛАМОДАВЦЯМ РОБОТА НА РАІ КОНТАКТИ
Про нас Реклама на телебаченні Кастинг Написати листа
Наш колектив Реклама на сайті Вакансії Пошта
Контакти     Редактор новин
Телерадіокомпанія «РАІ» Головна | Новини | Блоги | FM радіо | Телеканал | TV-програма | Телепроекти | Послуги | Реклама | Контакти | On-Line | Погода

©2014 Телерадіокомпанія «РАІ». Всі права захищено.
Будь-яке копіювання, публікація, передрук чи інше поширення матеріалів дозволені лише за умови прямого посилання на сайт www.trkrai.com

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Контакти:

м. Івано-Франківськ,
вул. Василіянок 15, 4 поверх;
(0342) 71 18 71

м. Бурштин,
вул. С. Стрільців, 27
(03438) 45 118; 45 177; 45-777

Сторінка РАІ Facebook  Срорінка РАІ ВКонтакте  Канал РАІ на YouTube  Twitter  RSS стрічка новин trkrai.com