Сергій Ільницький «Сокіл» у програмі "Лінія війни"

Сергій Ільницький «Сокіл» у програмі

Сергій Ільницький, друг «Сокіл» - керівник штабу Української Добровольчої Армії. 46- річний професійний військовий, полковник у відставці. У 2011 році Сергій Ільницький звільнився із лав Збройних Сил України, а уже через 3 роки він потрапив на фронт. Пішов добровольцем. Спочатку на війну поїхав його син. А потім і батько став на захист рідної землі. Сьогодні Сергій Ільницький командує штабом Української добровольчої армії, двома бойовими батальйонами, окремими тактичними групами. Також до складу УДА входить окремий медичний підрозділ «Госпітальєри».

Сергій Ільницькийкерівник штабу Української Добровольчої Армії

Валерій
Валерій 21.03.20 [коментувати]
Україно, мати мила, що з собою ти зробила? Святий і вічний заповіт по вітру відпустила! Стало важко, важко жити, думати, творити, Забувати стали мову, як завгодно говорити! Побратими, що забули, як нас катували? Як святу, родючу землю до рук прибирали! Та вирішувати, як нам жити, кого полюбляти, Кому кланятись, як просити, кому що сказати! Тож згадайте, як народ піднявся з могили! Як в тридцяті бабця рідна дітей схоронила! Бо вони не їли хліба, суки все забрали, Це твоїх синів і доньок запрягали в рали! Працювали день і ніч, щоб дали поїсти, Сильні руки надривали, ніколи й присісти! Піднімали землю рідну, зводили заводи, Не для когось, а для себе, для свого народу! І піднявся твій народ з рабської колиски, Думали – заживемо, щастя, то так близько! А побачили ми інше, що вже й говорити, Один краде, другий гнобить, третій хоче вбити! Вбити матір – Україну, вбити щоб назавжди Пригнобити твій народ, історію вкравши. Щоб забули, що ми маємо козацькою волю, Та душа не розгулялась по рідному полю. Сидіть тихо, стійте струнко, будьте дурачками, А ми одягнемо вам сорочку, знову з москалями. Корінь вирвемо вкраїнський, викинемо додолу, Розкрадемо вам країну, не звільнитесь ніколи! Ох згадаємо слово ВОЛЯ, злетімо козаки! Просипайтесь рідні діти, встаньте гайдамаки! Щоб москаль по землі рідній знову спотикався, Та вантаж двохсотий швидше до них добирався. Козаченьки, брати й сестри, рідненька громадо! Вставайте бити москаля як заразу й гада, Запалимо ж пожежу нову у Москві скаженій, І хай зляже їхній Путін, як подох кат Ленін. місто Харків 21.03.2018 р.
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин