КАМЕРтон

 • Роман Калин у програмі "КАМЕРтон"

  Музика як свідомий вибір і стиль життя, сімейні традиції, військовий оркестр у Німеччині, перший у Івано-Франківську рок-гурт, творчі експерименти, Ґринджоли - "до" і "після", історія створення гімну Помаранчевої революції, Євробачення і лірика... Гість програми "КАМЕРтон" - лідер гурту "Ґринджоли", композитор, аранжувальник, телерадіоведучий, -...

 • Леонід Верестун у програмі "КАМЕРтон"

  Кулінарія, туризм і музика, історія творення гурту «ГРЕЙ ДЕР», склад колективу, чим підкорив рок, репертуар, дебютний кліп і ще багато цікавого. Гість програми «КАМЕРтон» - лідер гурту «ГРЕЙ ДЕР» Леонід Верестун.

 • Таня Янковська у програмі "КАМЕРтон"

  Дитячі мрії і їх втілення, перший музичний інструмент, творчі експерименти, від роботи у гуртах та повної автономії, народження музичного проекту «HINDÜ», співпраця з лондонським лейблом, дебютний альбом та перші відеокліпи. Гостя програми «КАМЕРтон» - співачка, автор проекту «HINDÜ» Таня Янковська.

 • Тетяна Дорошенко у програмі "КАМЕРтон"

  Музичні мрії та їх реалізація, ключові люди, ресторанний досвід, довге виношування і швидке народження «Фанкового ґанку», пісні - авторські, «деформовані» та кавери, творчі плани і амбіції… Гостя програми «КАМЕРтон» - вокалістка франківської етно-деформації «Фанковий ґанок» Тетяна Дорошенко.

 • Тарас Бенюк у програмі "КАМЕРтон"

  З фізкультурника в артисти, чому відійшов від мистецтва, переїзд у Київ, робота у чотирьох столичних театрах, рік у Московському театрі Романа Віктюка, повернення на Батьківщину, нове життя в Івано-Франківську, викладацька робота, перший акторський курс і «Новий театр». Гість програми «КАМЕРтон» - режисер, актор, керівник...

 • Олеся Пасічняк у програмі "КАМЕРтон"

  Знаковий укус (!), захоплення музикою, театральна освіта, робота в театрі ім. Івана Франка, стосунки з колегами, співочі ролі, пісенний доробок, потаємні мрії... Гостя програми «КАМЕРтон» - актриса, співачка, заслужена артистка України Олеся Пасічняк.

 • Гурт «Брати Станіслава» у програмі "КАМЕРтон"

  Брати на сцені і в житті, дует «Два крила», від лірики до року, команда «Братів Станіслава», авторська музика, дебютний кліп, перемога у фестивалях і багато-багато планів. Гості програми «КАМЕРтон» - Сергій та Володимир Гупали, або ж просто – «Брати Станіслава».

 • Ірина Шабан у програмі "КАМЕРтон"

  Робота над собою, мамина опіка, туризм у дипломі і в житті, виступи за кордоном, фестивальне життя, викладацька робота, поп-музика, нові пісні та кліпи. Гостя програми «КАМЕРтон» - Ірина Шабан

 • Роман Кріль у програмі "КАМЕРтон"

  Бажання займатись музикою і мотивація, творчі експерименти, «Очеретяний кіт» - від учасника до лідера, хата-маза-рок, творча резиденція, виступи у зоні АТО, 20-літній ювілей гурту, нова книга-альбом, талановиті слухачі. Гість програми «КАМЕРтон» - лідер гурту «Очеретяний кіт» Роман Кріль.

 • Юлія Хащевська у програмі "КАМЕРтон"

  Перший сценічний досвід, мамина підтримка, музика і немузичні дипломи, самостійна постановка голосу, педагогіка, журналістика, робота у різних гуртах, «FRANKO band», чим цікаві кавери, пристрасть до відео, експерименти над зовнішністю, сольна робота, дебютний альбом. Гостя програми «КАМЕРтон» – співачка, солістка...

 • Віля Чупак у програмі "КАМЕРтон"

  Пошуки себе, творчі експерименти, навчання у духовному інституті консерваторії на горі Поп Іван, участь у Рок-Вар’яте «КораЛЛі», чим тримбітар відрізняється від трембітатора, особливості гри на дримбі і багааато попівання. Гість програми «КАМЕРтон» - вокаліст та музикант гурту «КораЛЛі» Віля Чупак.

 • Василь Михайлович у програмі "КАМЕРтон"

  Дитячі експерименти, гра на баяні, за що чотири рази виключали з музучилища, доленосна дружба з композитором Володимиром Домшинським, ліричний образ, серйозні пісні, творча вокальна майстерня, співпраця на сцені і не тільки з співачкою Вікторією Ватащук, творчі плани… Герой програми «КАМЕРтон» - співак Василь...

 • Lumara.Urban у програмі "КАМЕРтон"

  Дитинство на три країни, пошуки себе, народження музичного пректу Lumara.Urban, материнство, живе виконання, лайфовість, пристрасть до урбаністики та багато світла. Гостя програми «КАМЕРтон» - співачка, піаністка Тамара Луценко, вона ж Lumara.Urban.

 • Наталка Карпа у програмі "КАМЕРтон"

  Чому нотна грамота з’явилась у житті скоріше, ніж абетка, історія візитної картки – пісні «Калина», контракт з міжнародною компанією "Universal", як у репертуарі з’явились пісні на гостросоціальні теми, гастролі Латинською Америкою, який аромат мають фірмові парфуми «Soncezalezhna by Karpa», чим підкорив...

 • Костянтин Рафальський у програмі "КАМЕРтон"

  Невипадкова випадковість у Новорічну ніч, що означає назва «НАТОЛІЧ», склад гурту, чим близький поп-рок, хто надихає та мотивує, підтексти пісень, перший всеукраїнський тур та поїздки на фронт. Гість програми «КАМЕРтон» на телеканалі «РАІ» - Костянтин Рафальський, фронтмен гурту «НАТОЛІЧ».

 • Ярема Стецик у програмі "КАМЕРтон"

  Життя до і під час «ПЕНСІЇ», концерти без репетицій, зірвані горлянки, «жива емоція», арт-терапія, репертуар і мрії. Гість програми «КАМЕРтон» - франківський художник і музикант, засновник унікального музично-соціального пост-панк проекту «ПЕНСІЯ» Ярема Стецик.

Стрічка новин