мп4.3 Міськович Андріана

  • Назад
  • 03 травня, о 01:43  
  • 5676
Володимир
Володимир 11.12.14 [коментувати]
"найбільш престижнішому" - ЩО?!Як можна бути такими неграмотними?! Позор і ганьба Івано-Франківського телебачення!
Ольга
Ольга 12.12.14 [коментувати]
Володимир,як можна бути таким безграмотним?!Слово "позор" російське! Ганьба вам! Вчіть рідну мову! http://lang.slovopedia.org.ua/11/53407/173098.html Російсько-український словник (Українська академія наук) А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П ПОЗОР ганьба, ганеба, (безчестие) безчестя, (поругание) наруга, (оговор) неслава, слава, суд, осуда, осудовище, осудовисько, (стыд) стидота, стидовище, стидов'я, (публичный) публіка, (постыдное зрелище, место) позорище [Усе нагадувало їм про їхню недавню ганьбу, безсилля й зрадництво (Єфр.). Ганьбою не візьмеш, так силою діймеш (Приказка). На все село неслава (Кониськ.). Бо на позорище ведуть старого дурня муштрувати (Шевч.). Виставляє їх (хиби людські) на прилюдне позорище (Єфр.). Мов на позорищі прикута я стояла (Л. Укр.)]. -зор и срам - ганьба та сором. Небывалый -зор - несвітська ганьба. Покрыть -ром кого - ганьбою вкрити кого. Запятнать -ром кого - заплямувати ганьбою кого. И вас не минет этот -зор - і вас не мине (не минеться) ця ганьба (ганеба). -зор измены - ганьба зради. Край проклятия и -ра - країна (край) прокляття й ганьби. Какой -зор! - яка ганьба! От этого -ра - з цієї ганьби.
Оксана
Оксана 14.12.14 [коментувати]
Володимир, Взагалі, речення починаються з великої літери, навіть ті, що починаються з лапок. Колода в своєму оці, певно, завадила))) Соромно ганьбити людину за одне неправильне слово.
Надія Пилип
Надія Пилип 19.12.14 [коментувати]
Володимире,Ви не повірите!!Але ми - це люди,які працюють в прямому ефірі. І іноді,навіть досвідчені журналісти,роблять помилки.Увесь наш колектив ретельно підбирає усі ляпи ведучих "найбільш престижнішого" каналу Івано-Франківської області і ,на радість наших глядачів,цю відеодобірку ми демонструємо щороку на річницю каналу!)))Дякую,що слідкуєте за нашими програмами і за чистотою мови наших журналістів!
Марися
Марися 03.02.15 [коментувати]
ну Надіє, я Вас вітаю у Вас є глядач, а це здорово!!!!Он як люди "жеруться" за свої позначки під передачею. Дуже классні запитання і дуже розумні відкриті відповіді
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.