Здоровим бути модно

 • Про правильне харчування в період зимових свят у програмі "Здоровим бути модно"

  Як їсти смачне на свята, але не переїдатися? Чи може голодування бути корисним? Як вберегти своє здоров'я та які продукти варто обирати на святковий стіл? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Наталія Вєтоха - гастроентеролог СП МП 3 КНП ЦПМКДД.

 • Про вакцинацію дітей та дорослих у програмі "Здоровим бути модно"

  Скільки відсотків населення в Івано-Франківську є провакциновані згідно календаря щеплень? Які щеплення є обов'язковими? У яких випадках можна відмовлятися від вакцинації? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Ольга Савчук, директор КНП ЦПМКДД ІФМР.

 • Про ВІЛ/СНІД у програмі "Здоровим бути модно"

  ВІЛ - це вирок чи є шанс прожити повноцінне життя та навіть народити здорових дітей? Де і хто може пройти перевірку на вірус? Як профілактуватися і не захворіти на ВІЛ/СНІД? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Марія Федорів - завідувачка амбулаторно-поліклінічним відділенням обласного центру СНІДу.

 • Про УЗД та гінекологію у програмі "Здоровим бути модно"

  Які досягнення сучасності допомагають вчасно виявити та класифікувати новоутвори? Коли і кому можна проходити УЗД? При виявленні проблем із жіночимм здоров'ям, які існують методи лікування? Чи реально профілактувати рак шийки матки? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказують Марія Паламар - лікар УЗД, Іванна Колінберг - лікар УЗД,...

 • Про цукровий діабет 2-го типу у програмі "Здоровим бути модно"

  Які причини виникнення цукрового діабету 2-го типу? Чи можливо реабілітуватися? Чому цукровий діабет 2-го типу входить у "смертельний квартет" і що це таке? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Володимир Боцюрко - професор кафедри ендокринології ІФНМУ.

 • Про лікувальні косметологію та масаж у програмі "Здоровим бути модно"

  Які домашні косметичні процедурі є шкідливими для шкіри обличчя? Як зберегти молодість надовго? Яка користь для здоров'я від масажу і які існують його види? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказують Юлія Іванова - лікар реабілітлолог та Оксана Перович - лікар дерматовенеролог-косметолог.

 • Про інсульт у програмі "Здоровим бути модно"

  Як допомогти людині, в якої стався інсульт? Чи реально профілактуватися? Які новітні методи лікування після інсульту існують на Прикарпатті? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться Леся Скрипко, лікар-невролог ОКЛ.

 • Про рак шийки матки та грудних залоз у програмі "Здоровим бути модно"

  Звідки береться рак шийки матки? Як можна запобігти його появі? Чи захищає презерватив від вірусу, який викликає рак? Як попередити рак грудних залоз? Як часто потрібно відвідувати мамолога та гінеколога? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідають Степан Долик - онкогінеколог та Сергій Голотюк - лікар-мамолог медичної практики...

 • Про рак молочної залози у програмі "Здоровим бути модно"

  Хто у групі ризику? Як жінкам правильно проводити самообстеження, щоб виявити захворювання на ранній стадії? Які методи профілактики є дієвими? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Іван Голотюк, асистент кафедри онкології ІФНМУ, лікар-онкохірург (мамолог) мамологічного відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

 • Про серцево-судинні захворювання у програмі "Здоровим бути модно"

  Серцево-судинні захворювання - перша причина смертності. Та чи можна профілактуватися? Про це у програмі "Здоровим бути модно" розказує лікар-кардіолог відділення артеріальної гіпертензії обласного клінічного кардіологічного диспансеру Юлія Джанджала.

 • Про адаптацію дітей в школі у програмі "Здоровим бути модно"

  Які існують рівні та види адаптації? Яку роль в цьому процесі відіграють батьки та вчителі? Як боротися із булінгом? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олена Пітик - доцент кафедри прихіатрії, наркології і медичної психології ІФНМУ.

 • Про метаболічний синдром у програмі "Здоровим бути модно"

  Що таке метаболічний синдром? Чому це найбільша проблема 21-го століття? Як метаболічний синдром призодить до цукрового діабету гіпертонії, серцевого нападу та інсульту? Які методи профілактики дієві? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Володимир Боцюрко - професор кафедри ендокринології ІФНМУ.

 • Про користь грудного вигодовування у програмі "Здоровим бути модно"

  Чому для матері корисно годувати дитину грудним молоком? Які небезпеки і проблеми із здоров'ям чекають на дитину, яка не отримувала грудного вигодовування? Де можна пройти спеціальні курси для мам? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Людмила Тачинська - експерт з неонатології ДОЗ ОДА.

 • Про підготовку дитини до школи у програмі "Здоровим бути модно"

  Коли і які медичні огляди потрібно пройти дошкільнятам та школярам перед початком навчального року? Які правила просто необхідно знати батькам? Як на цей процес вплинула медична реформа? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Олена Осовська - лікар для обслуговування школярів міста Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.

 • Про отруєння грибами у програмі "Здоровим бути модно"

  Які гриби можна їсти, а які краще обходити? Чи має значення спосіб приготування? Що необхідно робити у випадку отруєння грибами? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олег Легун, заввідділом екстракорпоральних методів детоксикації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про куріння у програмі "Здоровим бути модно"

  Курити чи не курити? Яка реально шкода від активного та пасивного куріння? Чи варто використовувати альтернативні види цигарок? Як кинути курити? Про це та інше у програмі "Здоровим бути моно" розказує Ліліана Розвадовська, зав. наркологічним відділенням обласного наркологічного диспансеру.

 • Про пухлини, які ми можемо побачити самостійно у програмі "Здоровим бути модно"

  Шкіра, язик, щитоподібна залоза та інші органи, пухлини яких ми можемо самостійно побачити на ранніх стадіях. Що варто знати кожному? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Василь Бойко - завідувач хірургічного відділення пухлин голови і шиї комунального закладу Прикарпатський клінічний онкологічний центр.

 • Про гепатити у програмі "Здоровим бути модно"

  Який вид гепатиту найнебезпечніший сьогодні? Яким можна заразитися з'ївши немите яблуко? Хто може оплатити дороговартісне лікування та чи існує профілактика гепатитів? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Роман Остяк - головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні та обласного центру СНІДу.

 • Про синдром хронічної втоми у програмі "Здоровим бути модно"

  Яка різниця між втомою та хронічною втомою? Які небезпечні наслідки для здоров'я має хронічна втома? Чи можливо лікуватися або профілакутватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться Ольга Малишок - завідувач центру клінічної імунології Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про хвороби Паркінсона та Альцгеймера у програмі "Здоровим бути модно"

  Які відмінності між захворюваннями Паркінсона та Альцгеймера? Чи стосуються ці недуги людей тільки похилого віку? Чи можливо профілактуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" з Мар'яною Циганин поділилася Вікторія Гриб, зав. кафедри неврології та нейрохірургії ІФНМУ.

Стрічка новин