Як захистити Світовий океан

  • 08.06.2017 14:05
Як захистити Світовий океан

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав захистити Світовий океан. Він виступив під час відкриття Конференції з проблем водної системи планети, яка почалася в понеділок у нью-йоркській штаб-квартирі організації.
За словами Гутерреша, головна проблема океанів — це забруднення, надмірний вилов і зміна клімату. Він сказав, що пластикових відходів стає дедалі більше, а риби — дедалі менше. У майбутньому прибережні райони зануряться під воду. Вони також потерпатимуть від потужніших штормів і посух.
Ще одна проблема — підвищення температури й кислотності води. Це призводить до зникнення коралових рифів і деяких видів морських тварин.

За словами Генерального секретаря, необхідно збільшити площу морських заповідників і скидати в океан менше відходів. Він також зазначив, що ООН готова співпрацювати з урядами та організаціями і фінансувати програми захисту океану.
На відкритті виступив і президент Зімбабве Роберт Мугабе. Він закликав скасувати санкції щодо його країни, щоб вона могла також сприяти цілям сталого розвитку.

На Зімбабве наклали обмеження у 2001 році. Владу країни звинуватили в порушенні прав людини і корупції.
Міжнародна Конференція ООН з проблем океанів триватиме до 9 червня.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь

Стрічка новин