Як захистити Світовий океан

  • 08.06.2017 14:05
Як захистити Світовий океан

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав захистити Світовий океан. Він виступив під час відкриття Конференції з проблем водної системи планети, яка почалася в понеділок у нью-йоркській штаб-квартирі організації.
За словами Гутерреша, головна проблема океанів — це забруднення, надмірний вилов і зміна клімату. Він сказав, що пластикових відходів стає дедалі більше, а риби — дедалі менше. У майбутньому прибережні райони зануряться під воду. Вони також потерпатимуть від потужніших штормів і посух.
Ще одна проблема — підвищення температури й кислотності води. Це призводить до зникнення коралових рифів і деяких видів морських тварин.

За словами Генерального секретаря, необхідно збільшити площу морських заповідників і скидати в океан менше відходів. Він також зазначив, що ООН готова співпрацювати з урядами та організаціями і фінансувати програми захисту океану.
На відкритті виступив і президент Зімбабве Роберт Мугабе. Він закликав скасувати санкції щодо його країни, щоб вона могла також сприяти цілям сталого розвитку.

На Зімбабве наклали обмеження у 2001 році. Владу країни звинуватили в порушенні прав людини і корупції.
Міжнародна Конференція ООН з проблем океанів триватиме до 9 червня.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин