Горять схили Везувію

  • 13.07.2017 14:15
Горять схили Везувію

Щільна стіна диму стоїть над схилами Везувію. Ось такий краєвид відкривається з міста Неаполь, що за 15 кілометрів від вулкана. Ліси на схилах горять уже кілька днів. Як повідомляють італійські ЗМІ, з околиць евакуювали місцевих жителів і туристів. З вогнем намагаються впоратися пожежники.

Допомагають співробітники лісового господарства та Національного парку Везувій. В операції задіяли також літаки й вертольоти. Це не єдина пожежа в околицях Неаполя. Вогнищ загоряння в регіоні кілька. В усьому винна велика спека й посуха.

Везувій — єдиний діючий вулкан у континентальній частині Європи. Його вважають небезпечним. Саме він на початку нашої ери знищив римське місто Помпеї. Висота гори — 1281 метр. Останнього разу Везувій ви

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.