Стилізовані вагони метро

  • 07.08.2017 12:09
Стилізовані вагони метро

У метро Тайбея тепер можна легко уявити себе плавцем або навіть сфотографувати русалку. Вагони поїздів усередині змінилися. Ось цей, наприклад, розфарбовано під басейн. Так столиця Тайваню готується прийняти учасників майбутньої Універсіади.

Юйкі Чжоу, дівчина в костюмі русалки:«Це так незвично. Справді відчуваєш, ніби опинився в басейні. Здається, наче я насправді пірнула у воду і пливу».

Деякі вагони схожі на бейсбольний майданчик. Як тут не сфотографуватися? Діти терпляче позують. Є й вагони, стилізовані під футбольне поле або бігові доріжки.

Пасажирам подобається. Пасажирка метро:«Це дуже красиво, створює відчуття затишку». Міжнародні спортивні змагання серед студентів у Тайвані відбудуться вперше. Триватимуть вони з 19 по 30 серпня.

Усі квитки на церемонію відкриття вже розпродано. Учасники Універсіади змагатимуться у 22 видах спорту, серед яких важка атлетика, стрільба з лука та ушу. Уперше Всесвітні університетські ігри пройшли в 1923 році в Парижі. Літні та зимові Універсіади проводять що два роки.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин