Поезія на жвавій вулиці в Нью-Йорку

  • 07.08.2017 12:30
Поезія на жвавій вулиці в Нью-Йорку

Жвава вулиця Нью-Йорка. Натхнення у вуличній метушні вже близько десяти років черпає поет Аллан Андре. Стіл і друкарську машинку він зазвичай встановлює на 34-й вулиці біля знаменитого Macy's і Penn Station. Аллан пише вірші на замовлення за будь-яку плату.

Аллан Андре, поет:«Здебільшого вони про історії, які я чув, які розповідають мені самі люди». Часто клієнти самі обирають стиль: просять сонет або вірш у японському жанрі хайку. Але в більшості випадків Аллан покладається на внутрішній стан.

Аллан Андре, поет:«Емоційний стан людини, історія, яку мені розповідають, — це все створює поетичне натхнення, з якого й народжується вірш». Талія замовила вірш про щось позитивне. Аллану знадобилося 10 хвилин. Свій твір назвав «Відкриваються жовті гори».

Талія, перехожа:«Мені сподобалося. Такого не зустрінеш, про таке не прочитаєш. Це одна з тих речей, якою втішаєшся і яку насправді цінуєш».

Гуркіт машин зливається зі стуком друкарської машинки. Незвичайним творчим середовищем автор насолоджується по 2—3 години на день. За цей час пише по 15—20 віршів.

Азіз, перехожий:«Мені просто стало цікаво, що він напише про мого сина. І він пише добре, непогано, у нього виходить». До речі, Аллан друкує через копірку ще одну копію. Каже, за роки творчості зібрав колекцію з тисяч віршів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин