Поезія на жвавій вулиці в Нью-Йорку

  • 07.08.2017 12:30
Поезія на жвавій вулиці в Нью-Йорку

Жвава вулиця Нью-Йорка. Натхнення у вуличній метушні вже близько десяти років черпає поет Аллан Андре. Стіл і друкарську машинку він зазвичай встановлює на 34-й вулиці біля знаменитого Macy's і Penn Station. Аллан пише вірші на замовлення за будь-яку плату.

Аллан Андре, поет:«Здебільшого вони про історії, які я чув, які розповідають мені самі люди». Часто клієнти самі обирають стиль: просять сонет або вірш у японському жанрі хайку. Але в більшості випадків Аллан покладається на внутрішній стан.

Аллан Андре, поет:«Емоційний стан людини, історія, яку мені розповідають, — це все створює поетичне натхнення, з якого й народжується вірш». Талія замовила вірш про щось позитивне. Аллану знадобилося 10 хвилин. Свій твір назвав «Відкриваються жовті гори».

Талія, перехожа:«Мені сподобалося. Такого не зустрінеш, про таке не прочитаєш. Це одна з тих речей, якою втішаєшся і яку насправді цінуєш».

Гуркіт машин зливається зі стуком друкарської машинки. Незвичайним творчим середовищем автор насолоджується по 2—3 години на день. За цей час пише по 15—20 віршів.

Азіз, перехожий:«Мені просто стало цікаво, що він напише про мого сина. І він пише добре, непогано, у нього виходить». До речі, Аллан друкує через копірку ще одну копію. Каже, за роки творчості зібрав колекцію з тисяч віршів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь