Аномальна спека у Франції

  • 08.08.2017 12:35
Аномальна спека у Франції

Французів попереджають про небезпеку у зв'язку з аномально спекотною погодою. У середу влада оголосила оранжевий рівень тривоги. Стовпчики термометрів стрімко піднялися на південному сході Франції та на острові Корсика.

Це корсиканське містечко Фігарі. Тут +42. А нічна температура повітря на Корсиці в понеділок побила рекорд, перевищивши 30,5 градусів. Відпочивальники та місцеві жителі шукають затінку і тримаються ближче до води.

Ізабель Себті, туристка:«Відпочиваю, намагаюся не напружуватися, багато читаю. Коли є добра книжка, то все нормально».

А ось місцевим пожежним командам — не до відпочинку. Вони в стані повної готовності. Пожежі, що охопили частину Корсики минулого тижня, вже погасили, однак імовірність виникнення нових дуже висока. За даними французького метеобюро, оранжевий рівень тривоги протримається в регіоні ще кілька днів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин