Виявлена контрабанда в Малайзії

  • 08.08.2017 12:50
Виявлена контрабанда в Малайзії

Малайзійські прикордонники вилучили слонової кістки й луски панголінів приблизно на мільйон доларів. Знахідки виявили на складі для вантажів у Міжнародному аеропорту Куала-Лумпура. Перший вантаж прямував до столиці Малайзії з Нігерії через Абу-Дабі. Слонової кістки в ящиках було на 64 тисячі доларів.

Мохд Пудзі, заступник начальника митного управління:«На двох ящиках було написано «продукти».Ми перевірили і з'ясували, що компанії-одержувача не існує. Коли ми відкрили ящики, то знайшли 23 слонові бивні вагою 75 кілограмів».

Другий вантаж прибув із Демократичної Республіки Конго Ефіопськими авіалініями. Загалом посилки містили 300 кілограмів луски панголінів вартістю приблизно 900 тисяч доларів. На ящиках було написано, що це риб'ячі міхури. Ці посилки також відправили на фіктивні адреси. Простежити одержувачів неможливо.

Малайзія залишається одним із головних азійських центрів незаконної торгівлі об'єктами дикої природи.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин