Парламент не підтримав звинувачення у корупції президента Бразилії

  • 08.08.2017 13:07
Парламент не підтримав звинувачення  у корупції президента Бразилії
Нижня палата бразильського парламенту в середу проголосувала проти того, щоб висунути проти президента Мішела Темера звинувачення в корупції.
Прокуратура ставила йому за провину отримання хабарів. Темеру загрожувала лава підсудних у Верховному суді і відставка. Однак опозиція в парламенті не змогла заручитися підтримкою необхідних двох третин депутатів.
Одразу після оголошення результатів президент виступив зі зверненням.
Мішел Темер, президент Бразилії:
«Тепер ми продовжимо ту роботу, яку понад рік тому почав мій уряд. Ми намагаємося вивести Бразилію з найгіршої в історії економічної кризи».
Як очікується, президент тепер активно проводитиме пенсійну реформу. Це потрібно, щоби зменшити дефіцит бюджету й повернути впевненість інвесторів у бразильській економіці, яка почала виходити з рецесії.
Утім, найближчими тижнями Темеру можуть висунути інші звинувачення в корупції. І це знову поставить під загрозу його перспективу на посаді президента.
У червні головний прокурор Бразилії звинуватив президента в тому, що він отримав від найбільшого у світі постачальника м'яса JBS понад 12 мільйонів доларів хабарів в обмін на політичні преференції.
Темер і його команда всі звинувачення відкидають.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь