Фестиваль кольорів Холі відбувся в Іспанії

  • 10.08.2017 16:00
Фестиваль кольорів Холі відбувся в Іспанії

Мадрид на один день занурився в атмосферу Індії. Тут у рамках місцевого свята влаштували і свято кольорів Холі, одне з найяскравіших і найстаріших у світі.


Свято проходить у районі Лавап’єс. І не випадково. Колись це був єврейський квартал, але у XX столітті його заселили мігранти з усього світу. Тепер Лавап’єс — одне з найбільш космополітичних місць Мадрида.


Місцева жителька:«Ми побачили в інтернеті оголошення про свято Холі. І ось ми тут, щоб чудово провести час».


Місцева жителька з Аргентини:«Ми прийшли на свято Сан-Каєтано, щоб поділитися культурою. У кварталі Лавап’єс живуть люди багатьох національностей».


Протягом кількох годин сотні незнайомих одне з одним людей кидаються різнокольоровим порошком і обливаються підфарбованою водою. Усе це — під запальні індійські ритми.


Є кілька версій того, як виникло це свято. За однією з них бог Крішна вирішив погратися з дівчатами-пастушками, щоб викликати ревнощі своєї коханої Радги. Крішна кидав у пастушок різнокольорові порошки.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин