Свіжі устриці 24 години на добу подають у Франції

  • 10.08.2017 15:15
Свіжі устриці 24 години на добу подають у Франції

Свіжі устриці в будь-яку пору дня і ночі — тепер це новий вид послуг на французькому острові Іль-де-Ре. Спеціально для шанувальників таких ласощів місцевий фермер Тоні Бертело встановив торговий автомат-холодильник із продажу устриць. Так вони попри спеку довго зберігають свіжість.


Туристка:«Узагалі, це чудово — продавати 24 години на добу. Захотілося устриць, і можна прийти навіть опівночі. Прекрасна ідея, і вони справді свіжі».


Турист:«Ми відпочиваємо на острові Іль-де-Ре, і полюбляємо устриці. Нещодавно ми знайшли цей торговий автомат. Це означає, що можна дуже швидко купити устриці, якщо раптом їх дуже захочеться».


У цілодобовому магазинчику — самообслуговування. Покупці оплачують товар кредитною карткою, і потрібна комірка відчиняється. Власнику треба лише вчасно підвозити коробочки зі свіжими устрицями.


Торговий автомат коштує дорого — приблизно як річна зарплата працівника ферми з виробництва устриць. Однак власник не шкодує.


Тоні Бертело, власник ферми й магазину:«Ми зрозуміли, що втрачаємо виторг через те, що закриваємося. Наша мета — відновити продажі».


Такий вид сервісу має сподобатися й молоді, яка любить купувати через інтернет або там, де самообслуговування.


Тоні Бертело, власник ферми й магазину:«Ми відповідаємо їхнім очікуванням. Користуватися автоматом дуже легко, і це в дусі їхнього покоління. Це омолоджує образ мислення й нашу клієнтуру. Це крок у майбутнє».


Водночас господар ферми вважає таке нововведення лише додатковим джерелом доходу, а не заміною звичайних магазинів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин