Свіжі устриці 24 години на добу подають у Франції

  • 10.08.2017 15:15
Свіжі устриці 24 години на добу подають у Франції

Свіжі устриці в будь-яку пору дня і ночі — тепер це новий вид послуг на французькому острові Іль-де-Ре. Спеціально для шанувальників таких ласощів місцевий фермер Тоні Бертело встановив торговий автомат-холодильник із продажу устриць. Так вони попри спеку довго зберігають свіжість.


Туристка:«Узагалі, це чудово — продавати 24 години на добу. Захотілося устриць, і можна прийти навіть опівночі. Прекрасна ідея, і вони справді свіжі».


Турист:«Ми відпочиваємо на острові Іль-де-Ре, і полюбляємо устриці. Нещодавно ми знайшли цей торговий автомат. Це означає, що можна дуже швидко купити устриці, якщо раптом їх дуже захочеться».


У цілодобовому магазинчику — самообслуговування. Покупці оплачують товар кредитною карткою, і потрібна комірка відчиняється. Власнику треба лише вчасно підвозити коробочки зі свіжими устрицями.


Торговий автомат коштує дорого — приблизно як річна зарплата працівника ферми з виробництва устриць. Однак власник не шкодує.


Тоні Бертело, власник ферми й магазину:«Ми зрозуміли, що втрачаємо виторг через те, що закриваємося. Наша мета — відновити продажі».


Такий вид сервісу має сподобатися й молоді, яка любить купувати через інтернет або там, де самообслуговування.


Тоні Бертело, власник ферми й магазину:«Ми відповідаємо їхнім очікуванням. Користуватися автоматом дуже легко, і це в дусі їхнього покоління. Це омолоджує образ мислення й нашу клієнтуру. Це крок у майбутнє».


Водночас господар ферми вважає таке нововведення лише додатковим джерелом доходу, а не заміною звичайних магазинів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь