Інтелектуальна сонячна станція з'явилася у Філіппінах

  • 11.08.2017 13:00
Інтелектуальна сонячна станція з'явилася у Філіппінах

На зеленій галявині біля школи у філіппінському місті Липа з'явилася конструкція у формі гігантської квітки. Це мобільна сонячна електростанція, яку розробили австрійські фахівці.
Її оснащено інтелектуальною технологією, яка дає змогу виробляти на 40 % більше електроенергії, порівнюючи з традиційними сонячними станціями. Встановили її на Філіппінах уперше. Адміністрація школи хоче своїм прикладом спонукати й інші заклади країни використовувати «зелені» технології.


Арнольд Капулой, співробітник школи De La Salle Lipa:«Коли люди бачать сонячні панелі на даху, то захоплюються: “Тут використовують сонячну енергію”. Але це лише слова. Ми привернемо їхню увагу, і це дасть нам можливість розповісти про причини установлення сонячної електростанції. Насправді, це заклик».


Електростанція складається з 12 сонячних батарей, що нагадують квітку. Спеціальний пристрій стежить за рухом Сонця й розгортає конструкцію так, щоби промені падали перпендикулярно до панелей. На традиційних електростанціях таке положення можливе лише кілька годин на день. Потім сонячні промені падають непрямо.


Установка у формі квітки здатна за рік виробляти від 3400 до 6200 кіловат-годин електроенергії. Цього достатньо, щоб задовольнити потреби середньостатистичного домашнього господарства.


Джон Макінрой, президент Smartflower Pacific:«Smartflower — це заклик використовувати поновлювані джерела енергії. Це буде прикладом для ваших друзів, колег, ділових партнерів і навіть конкурентів, яких ви хочете долучити до використання “зелених” технологій».


Філіппіни для виробництва електроенергії, як і раніше, використовують великі обсяги викопного палива. Однак у країні розпочато національну програму використання альтернативних джерел енергії за допомогою, приміром, сонячних електростанцій або вітрогенераторів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь