Інтелектуальна сонячна станція з'явилася у Філіппінах

  • 11.08.2017 13:00
Інтелектуальна сонячна станція з'явилася у Філіппінах

На зеленій галявині біля школи у філіппінському місті Липа з'явилася конструкція у формі гігантської квітки. Це мобільна сонячна електростанція, яку розробили австрійські фахівці.
Її оснащено інтелектуальною технологією, яка дає змогу виробляти на 40 % більше електроенергії, порівнюючи з традиційними сонячними станціями. Встановили її на Філіппінах уперше. Адміністрація школи хоче своїм прикладом спонукати й інші заклади країни використовувати «зелені» технології.


Арнольд Капулой, співробітник школи De La Salle Lipa:«Коли люди бачать сонячні панелі на даху, то захоплюються: “Тут використовують сонячну енергію”. Але це лише слова. Ми привернемо їхню увагу, і це дасть нам можливість розповісти про причини установлення сонячної електростанції. Насправді, це заклик».


Електростанція складається з 12 сонячних батарей, що нагадують квітку. Спеціальний пристрій стежить за рухом Сонця й розгортає конструкцію так, щоби промені падали перпендикулярно до панелей. На традиційних електростанціях таке положення можливе лише кілька годин на день. Потім сонячні промені падають непрямо.


Установка у формі квітки здатна за рік виробляти від 3400 до 6200 кіловат-годин електроенергії. Цього достатньо, щоб задовольнити потреби середньостатистичного домашнього господарства.


Джон Макінрой, президент Smartflower Pacific:«Smartflower — це заклик використовувати поновлювані джерела енергії. Це буде прикладом для ваших друзів, колег, ділових партнерів і навіть конкурентів, яких ви хочете долучити до використання “зелених” технологій».


Філіппіни для виробництва електроенергії, як і раніше, використовують великі обсяги викопного палива. Однак у країні розпочато національну програму використання альтернативних джерел енергії за допомогою, приміром, сонячних електростанцій або вітрогенераторів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин