У Лондоні відомі блогери ділились тредами у сфері краси (відео)

  • 11.10.2017 16:25
У Лондоні відомі блогери ділились тредами у сфері краси (відео)

На тематичному шоу в Лондоні накладні вії залишаються трендом сезону. Але їх має бути не забагато.

Експерти кажуть: узимку будуть популярними приглушені кольори. Суть образу — природність, ніби ви тільки-но прокинулися й ніякої косметики не використовували.

Актуальна, звісно ж, і струнка фігура. Останніми роками з розвитком технологій у салонах почали пропонувати радіочастотний термоліфтинг або, наприклад, кріоліполіз, мета якого — знищити жирові клітини шляхом заморожування. Також жир руйнують ультразвуком.

Але тепер компанії пішли далі. Вони пропонують усі ці процедури в одному пакеті послуг. Обіцяють допомогти клієнткам позбутися зайвого підшкірного жиру й целюліту.

Також цього року приділяють увагу вітамінам та іншим добавкам. Суть у тому, що здоровий вигляд безпосередньо залежить від здоров'я тіла.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин