Корови повертаються з Альп (відео)

  • 11.10.2017 16:45
Корови повертаються з Альп (відео)

У Баварії настав час свята «Альмабтріб». Це означає, що вгодованих корівок час заганяти в зимові стійла. Усе літо вони мирно паслися на альпійських високогірних луках і справно давали молоко.

Коровам належить вирушити до містечка Шенау-ам-Кенігзе — на іншу сторону озера. Раніше їх гнали навколо водойми вузенькою стежечкою, а тепер переправляють на саморобній баржі.

Біля пристані вже чекають глядачі. Тут збираються і місцеві жителі, і туристи. Корів майстерно прикрашають вінками і дзвіночками й урочисто проводять вулицями містечка, щоби всі могли помилуватися цими годувальницями. Потім корівки відправляться на ферми своїх власників.

Традиція відганяти худобу на альпійські луки існує в Австрії та Німеччині вже багато років. Подія, коли корів женуть у гори, називається «Альмауфтріб». Однак святкують саме «Альмабтріб» — повернення корівок у зимові стійла.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин