У Берліні відбулася виставка класичних автомобілів (відео)

  • 12.10.2017 10:05
У Берліні відбулася виставка класичних автомобілів (відео)

У Берліні відбулася виставка класичних автомобілів Motorworld Classics 2017. Однією з найяскравіших зірок тут став родстер BMW 507 1955 року випуску. Під його капотом — мотор потужністю 150 кінських сил. Максимальна швидкість — 205 кілометрів за годину.

Баварський виробник випустив усього 252 моделі BMW 507. Тепер така машина коштує від півтора до двох з половиною мільйонів євро.

Король рок-н-ролу купив родстера під час військової служби, яку проходив у Німеччині з 58-го по 60-й рік. Він перефарбував машину в інший колір, але навмисне залишив невеличку ділянку із старою фарбою.

Родстер Елвіса Преслі знайшли в сараї в Каліфорнії одинадцять років тому. Автомобіль відправили до Мюнхена, де його відреставрував фахівець.

Виставку Motorworld Classics у Берліні відвідало понад 25 000 осіб.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин