У Галичі зніматимуть фільм про Короля Данила

  • 14.07.2017 08:40
У Галичі зніматимуть фільм про Короля Данила

У Львові, Києві, Чернігові, Галичі та у П’ятничанах на Львівщині проводитимуть зйомки першого українського історичного бойовика “Король Данило”. Для цього навіть збудують середньовічне містечко.

У фільмі йтиметься про те, як у XIII столітті, Галицько-Волинське князівство стало щитом Європи від Золотої Орди, а князь Данило Романович від Папи Римського отримав титул короля, передає “Захід.нет”.

Стрічку створює працює та ж команда, що працювала над картиною “Жива”, в якій знялися актори з Івано-Франківська.

Режисер Тарас Химич повідомив, що хоче відкрити короля Данила як людину, показати його характер, роль і значення.

«Ми вибрали декілька локацій і на одній із них ми навіть хочемо побудувати таке тогочасне містечко, хочемо створити середовище. Тобто є одна локація на Прикарпатті, це буде для побудови міста. Але ми хочемо також знімати і на центральній Україні, і на Поділлі, тому що це ж держава була велика, вона не обмежувалася тільки Галичиною чи Волинню, це фактично Київська Русь», ― поділився режисер.

На краудфандинговій платформі Na-Starte стартував проект зі збору коштів для зйомок фільму. Режисер обіцяє: навесні 2018-го публіка побачить справжній екшн ‒ історичний бойовик «Король Данило».

Роль Галицького княза виконає терпонолянин Олександр Алексєєв.

Саундтрек до фільму створив Андрій Підлужний з гурту «Нічлава». Кліп до пісні вже можна побачити у мережі.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин