У Франківську руйнується міст через Бистрицю Надвірнянську

  • 12.09.2017 10:41
У Франківську руйнується міст через Бистрицю Надвірнянську

Міст через Бистрицю Надвірнянську на вулиці Тисменецькій вже кілька років потребує ремонту.

В особливо поганому стані перебуває пішохідна частина моста. Асфальтове покриття в багатьох місцях зруйнувалося і на тротуарі утворилися тріщини та нерівності, які будуть нести небезпеку для пішоходів під час ожеледиці, пишуть Фрaнкiвчaни.

Також на тротуарі з'явилися наскрізні отвори, через які місцями можна побачити русло річки.

Крім того, бетонні сходи, які ведуть на дамбу збоку села Угорники, майже повністю зруйнувалися. В зимовий час це також може стати причиною травм пішоходів, адже під час ожеледиці вийти такими сходами на міст буде вкрай важко.

Відремонтувати міст через Бистрицю Надвірнянську міська влада планувала ще до Революції гідності у 2013 році. Однак тоді ремонт так і не зробили.

Також у квітні 2017 року директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак заявляв про необхідність ремонту моста. Тоді департамент планував оголосити тендер на розроблення проектно-кошторисної документації капремонту мосту.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин