До Рогатина запрошують на зустріч з унікальним монахом-стигматиком з Італії (відео)

  • 09.10.2017 17:52
До Рогатина запрошують на зустріч з унікальним монахом-стигматиком з Італії (відео)

У понеділок, 16 жовтня, до Рогатина прибуде гість з Італії – отець Катальдо Елія. У світі він більш відомий під ім’ям брат-стигмат Ілля. Ще його називають «другим отцем Піо».

«16 жовтня, о 8.00 в церкві Різдва пресвятої Богородиці прибуває великий гість з Італії, – декан Рогатинської УГКЦ отець Дмитро Бігун. – Цей брат-монах має стигмати на руках, ногах та біля серця. Стигмати – це рани розіп’ятого Ісуса Христа».

Також з ним приїде монах-екзорцист Ян Білецький. Протягом дня вони разом будуть молитися за оздоровлення всіх людей.

Італієць Ілля Катальдо у Страсний тиждень щороку впродовж десятків років фізично відчуває Страсті Христові: має стигмати – рани розп’ятого Спасителя, які щоп’ятниці відкриваються у нього на руках, ногах і боці. Також він володіє такими дарами, як біолокації, зцілення, читання людських сердець, а впродовж Великого посту нічого не їсть і не спить, що з медичної точки зору неможливо. Богослови пояснюють цей дар святістю.

Довідка: стигмати – тілесні знаки, що з’являються на тілі живої особи і є схожими на п’ять ран (на руках, ногах і боці), що Христос отримав при розп’ятті.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин