Енергія для України в 2020 році

  • 13.07.2017 11:05
Енергія для України в 2020 році

Вже за три роки Україна може повністю забезпечувати себе енергетичними ресурсами. Так вважають експерти Інституту Суспільно-Економічних Досліджень. За перспективними планами Україна буде розвивати відновлювану та атомну енергетику. Частку теплових станцій поступово будуть зменшувати.

Для зміцнення енергонезалежності, Україна планує збільшити власний видобуток газу. Вже за три роки, замість нинішніх 20 міяльярдів кубів, наші свердловини мають видавати 27. Та, експерти зазначають, щоб досягти таких обсягів, треба втричі збільшити кількість свердловин. А в державній казні на буріння грошей немає. Тому вся надія на інвесторів, але для них український клімат поки що не дуже сприятливий.

Експерти переконані, що в України є всі шанси вистояти і навіть наростити свої потужності. Перш за все для цього необхідні нові законопроекти і запуск відкритого енергоринку.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин