Роздільне збирання непотребу в Україні

  • 17.07.2017 09:30
Роздільне збирання непотребу в Україні

Український парламент намагається ввести податок на виробництво та імпорт упаковки. Таким чином узаконити "зелений тариф" для спалювання твердих побутових відходів. Підприємці ініціативою законотворців не задоволені. Кажуть в першу чергу це ґрунт для корупції, та й проблеми з сміттєзвалищами не владнає. Переробку та утилізацію відходів переконані, може забезпечити лише роздільне збирання непотребу.

Податки на упаковки та спалювання сміття - проблеми з переповненими полігонами не владнають, кажуть представники бізнесу. Якщо Парламент прагне очистити Україну, то механізм боротьби має бути таким: сортування, переробка і лише тоді утилізація того, що не вдалось переробити. Утім такий механізм в законі не прописаний.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин