Гуцульський аматор самотужки створив унікальний гвинтокрил (відео)

  • 10.10.2017 11:45
Гуцульський аматор самотужки створив унікальний гвинтокрил (відео)

Закарпатський винахідник, конструктор-аматор з Рахівщини Федір Митрюк самотужки створив літальний апарат. Два роки майстер збирав деталі, робив креслення. Бо мріяв здійнятися у небо.

Нині таку можливість Федір Митрюк має і мріє туристам показувати Карпати з висоти пташиного польоту. До створення гвинтокрила чоловік ретельно готувався. Два роки вивчав літературу, зустрічався з конструкторами-аматорами, робив креслення. Збирав необхідні деталі.

Загалом на запчастини для літака витратив дві з половиною тисячі долларів. Літає гуцульський гелікоптер на бензині. Витрачає 20 літрів пального на годину, якщо гвинтокрил просто зависає у повітрі. Якщо ж здіймається над Карпатами, вистачає і 12 літрів. Вітер буквально несе апарат.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин