У Калуші діти спілкувались із волонтером Корпусу миру США

  • 17.07.2017 10:30
У Калуші діти спілкувались із волонтером Корпусу миру США

У рамках роботи «Школи батьківського удосконалення», де проводяться заняття англійської мови вчителем-волонтером Ганною Кирик "Summer rest", діти мали змогу поспілкуватися із Патрісією Дейгнан, представником Корпусу миру США в Україні.

Метою такої зустрічі було надати дітям змогу поспілкуватися англійською мовою, підвищити інтерес дітей до вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування та поговорити як живуть американські діти, пише ТРК "РАІ" з посиланням на "Вікна".

Протягом двох наступних років волонтер Патрісія має намір працювати у нашому місті. За цей період часу вона планує надати громадянам України допомогу у професійному розвитку, сприяння взаєморозумінню та співпраці громадян обох країн та ознайомитися з нашою культурою, традиціями та мовою.

Раінше йшлося, що волонтер Корпусу Миру із США допоможе Калушу відновити співпрацю з американськими містами.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин