Скоро в Україні почне роботу новий оператор мобільного зв’язку з низькими тарифами

  • 17.07.2017 16:00
 Скоро в Україні почне роботу новий оператор мобільного зв’язку з низькими тарифами

LуcaMоbile – найбільший в Європі віртуальний оператор, виходить на український ринок. Компанія позиціонує себе як оператор з низькими тарифами.

Компанія «ТриМоб» (Укртелеком), яку буде використовувати для роботи LуcaMobile, отримала копію ліцензії на 3G. Її видала Нацкомісія регулювання зв’язку.

4 липня регулятор вніс до телеком-реєстру компанію «Лайкамобайл Україна», яка представлятиме інтереси LуcaMobile в Україні. LуcaMobilе планує почати роботу в Україні через кілька місяців на базі мережі «Трімоб». LуcaMоbile – найбільший в Європі віртуальний оператор. Компанія працює в 22 країнах і обслуговує понад 15 млн. абонентів, її оборот за 2015 рік – 1,6 млрд. євро.

Вона орендує у мобільних операторів інфраструктуру і продає на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. У «ТриМоб» є власна інфраструктура у всіх великих містах, але при цьому тільки 0,5 млн. абонентів.

Довантажити мережу можна за рахунок партнерських домовленостей. «ТриМоб» побудував свою 3G-мережу досить давно і зараз практично не інвестує в розширення. На сайті оператора зазначено, що швидкість доступу 3G може досягати 7,2 Мбіт / сек, що сильно нижче, ніж у великої трійки ( «Київстар», Vоdafone Україна, lifecell).

Тут «ТриМоб» може виручити договір про національний роумінг з Vоdafone Україна, який дозволяє надавати послуги абонентам, коли вони опиняються поза зоною дії мережі.

Джерело.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин