Протести після виборів в Кенії

  • 11.08.2017 12:20
Протести після виборів в Кенії

«Ухуру, іди геть!» — так скандують на вулицях Найробі прихильники кенійської опозиції. Вони протестують проти результатів президентських виборів, що пройшли в країні, уважаючи, що їх підтасовано.

Заворушення почалися і в місті Кісуму — оплоті лідера опозиції Раїли Одінги.

Протестувальник:«Нехай запанує мир, і він запанує тоді, коли виконають наші вимоги».
У виборах переміг чинний президент Ухуру Кеніата. За останніми даними, він набрав 55 % голосів.
Опозиційний кандидат Раїла Одінга має 44 %. Він стверджує, що комп'ютери виборчої комісії зламали хакери і підтасували результати голосування.


Раїла Одінга, кандидат у президенти і лідер опозиції:«Шахрайство на виборах і підтасування результатів масштабні й охоплюють 47 округів. Ви викрили обман. Ухуру, іди додому».
Одінга закликав своїх прихильників зберігати спокій, але зазначив, що людей не контролює.
Тим часом виборча комісія заявила, що голосування було чесним і вільним. Однак тепер вона з'ясовує, чи було зламано її комп'ютерну програму.


Десять років тому Одінга також балотувався в президенти і програв своєму суперникові з невеликим відривом. Тоді він закликав своїх прихильників до протестів. Вони переросли в міжетнічні конфлікти. Загинуло понад тисячу людей.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин