“Шлюб за добу” успішно працює. У Франківську зареєстровано двохсотий шлюб за добу

  • 11.08.2017 12:45
“Шлюб за добу” успішно працює. У Франківську зареєстровано двохсотий шлюб за добу

Пілотний проект Міністерства юстиції "Шлюб за добу" активно і успішно працює, адже з двохсот пар жодна не розпалася.

Вчора в Івано-Франківську свідоцтво про одруження отримала 200-та пара, яка вирішила одружитися за добу. Про це повідомляє Андрій Гайда, начальник головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, на своїй сторінці у Фейсбук.

"Пілотний проект Міністерства юстиції "Шлюб за добу" успішно працює. Сьогодні разом з керівником Івано-Франківського міського відділу ДРАЦС, Королик А. урочисто вручили свідоцтво про одруження 200 парі. Молодята отримали додаткові позитивні емоції від неочікуваного привітання. Цей проект надає можливість обрати будь-яку зручну дату для реєстрації шлюбу нашим громадянам, а також іноземціям. Статистика в нашій області, щодо можливих розлучень таких шлюбів спростовує думки скептиків, оскільки жодного розлучення з 200 пар не зафіксовано".

Загалом з початку серпня одружилося близко 50-и пар.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин