У Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні

  • 28.08.2017 16:20
У Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні
Напередодні Дня Незалежності України в місті Городенка відбулося урочисте відкриття пам’ятника Героям Небесної сотні.

Освятили пам’ятник та помолились за упокій душ українських Героїв і захисників України спільно із духовенством району правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк і єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Юліан, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

У своїх виступах представники влади повернулися до тих трагічних подій Майдану, де кувалася історія і європейське майбутнє України, а також нагадали присутнім про подвиг всіх Героїв Небесної сотні, чиї імена викарбувані на встановленому пам’ятнику.

Голова районної ради Іван Мандич подякував авторам проекту Василю Гуменяку і Олександру Малковичу, а також підприємцям, які проводили будівельні роботи - Василю Павловичу та Івану Морозу, заступнику голови облдержадміністрації Богдану Кобилянському, безпосередньому організатору робіт - заступнику голови райдержадміністрації Ярославу Левкуну, релігійним громадам, сільським головам та усім меценатам, які долучилися до створення пам’ятника.

Присутні пом’янули хвилиною мовчання тих, хто у всі часи боровся і відав своє життя за Україну, тих хто загинув захищаючи цілісність і державний суверенітет на Сході України.

До підніжжя пам’ятника Героям Небесної сотні учасники заходу поклали квіти.

Цього ж дня відбулося освячення пам’ятного знаку на честь першого підняття прапора України і прапора ОУН-УПА над будівлями органів державної влади району.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин