У Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні

  • 29.08.2017 11:51
У Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні

Напередодні Дня незалежності в Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні.

В урочистостях взяли участь влада області, району та міста, а також духовенство та громадськість району.

Голова районної ради Іван Мандич подякував авторам проекту Василю Гуменяку і Олександру Малковичу, а також підприємцям, які проводили будівельні роботи – Василю Павловичу та Івану Морозу, заступнику голови облдержадміністрації Богдану Кобилянському, безпосередньому організатору робіт – заступнику голови райдержадміністрації Ярославу Левкуну, релігійним громадам, сільським головам та усім меценатам, які долучилися до створення пам’ятника, повідомляє прес-служба ОДА.

Присутні пом’янули хвилиною мовчання тих, хто у всі часи боровся і відав своє життя за Україну, тих, хто навіки за лишився в Небесній сотні, і тих хто загинув захищаючи цілісність і державний суверенітет на Сході України.

До підніжжя пам’ятника Героям Небесної сотні учасники заходу поклали квіти.

Цього ж дня відбулося освячення пам’ятного знаку на честь першого підняття прапора України і прапора ОУН-УПА над будівлями органів державної влади району.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин