"Шахтар" обіграв "Наполі" в стартовому матчі Ліги чемпіонів

• 14.09.2017 02:00

У Харкові завершився матч 1-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Шахтар" приймав італійський "Наполі" з Неаполя і обіграв суперника, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 2:1.

Гірники активно почали матчі і вже на 15-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі з правого флангу від Срни Феррейра зробив скидку на Тайсона, який підробивши м'яч влучно пробив у ближній кут. А після перерви, на 58-й хвилині, "гірники" подвоїли свою перевагу.

Степаненко з лівого флангу навісив на дальню штангу, Рейну помилився на виході і Факундо Феррейра відправив м'яч у порожні ворота.

На 71-й хвилині Аркадіуш Мілік з пенальті забив перший гол, але на більше італійців не вистачило. У

В паралельному матчі Групи F "Манчестер Сіті" розгромив "Фейеноорд" з рахунком 4:0. Матчі 2-го туру групового етапу ліги чемпіонів у квартеті з участю "Шахтаря" відбудуться 26 вересня.