Франківські гвардійці молились за мир в Україні

  • 12.10.2017 14:30
Франківські гвардійці молились за мир в Україні

Напередодні відзначення Дня захисника України нацгвардійці військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ відвідали духовні святині міста Івано-Франківська.

Військові пройшли молебні за мир в Україні, військовослужбовців, що віддали життя за незалежність, територіальну цілісність України та за тих, що зараз виконують службово-бойові завдання на сході України, пише Галка.

У Кафедральному соборі Святого Воскресіння УГКЦ та Покровському кафедральному соборі УАПЦ воїни взяли участь у богослужіннях та познайомилися з історією релігійного життя Прикарпаття, його культурною спадщиною, йдеться на сайті НГУ.

«Всі заходи проводяться задля духовного та інтелектуального розвитку військовослужбовців, формування високих морально-психологічних якостей в основі яких є хоробрість, мужність, братерство, відповідальність, дисциплінованість, толерантне ставлення до людей з іншим світоглядом та віросповіданням», – відмітив капелан військової частини 1241 отець Роман Кострабій.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин