Скляний міст в Китаї пішов тріщинами під ногами туристів (відео)

  • 12.10.2017 15:41
Скляний міст в Китаї пішов тріщинами під ногами туристів (відео)

Новоутворена на скляній поверхні тріщина відразу викликала паніку серед туристів. Гід, який в цей момент вів групу, перелякався і з криками кинувся на коліна, а туристи зупинилися, боячись продовжувати рух.
На записі тривалістю всього 9 секунд видно появу на мосту тріщин і чутні характерні звуки. Цікаво, що перехожий, який йшов назустріч туристичної групи, пройшов повз, як ні в чому не бувало, пише Блискавка.

У соцмережах почали активно обговорювати те, що трапилося:
«Через такий спецефект у когось з відвідувачів може статися серцевий напад», – обурювалися користувачі.
Адміністрація округу Східний Тайханьшань пояснила суть події. За словами чиновників, кілька «розбитих» панелей встановлені по всій довжині мосту «для провокації», а чоловік на відео просто зображує переляк. Демонтувати мультимедійні екрани не планується.
За словами адміністрації, їм дуже шкода, що люди злякалися. Влада сподівається, що люди захочуть приїхати і наживо побачити, як працює спецефект.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин