Бельгійський фермер виростив гарбуз вагою більше тонни, встановивши рекорд 2017 року

  • 12.10.2017 16:00
Бельгійський фермер виростив гарбуз вагою більше тонни, встановивши рекорд 2017 року

Напередодні Хеллоуїна фермери по всьому світу змагаються, міряючись розмірами вирощених ними гарбузів. Так, на Європейському чемпіонаті гарбузів в Німеччині 24-річний бельгієць Матіс Віллемійнс представив гігантський овоч вагою понад тонну – 1008 кілограми. Правда, при цьому він не зміг побити світовий рекорд, встановлений ним же самим в 2016 році. Тоді він презентував гарбуз вагою 1191 кілограм, пише Блискавка.
Цього року Матіс вирощував відразу три величезні гарбузи, але через погану погоду зберегти в цілості вдалося лише одного.

У той же час відбувся чемпіонат гарбузів в США, на Род-Айленді. Там чемпіоном став гарбуз вагою 961 кілограм, який виростив 62-річний Джо Джутрасом. Деякі американські ЗМІ поспішили назвати його світовим рекордсменом.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин