У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

  • 02.11.2017 16:15
У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

28-29 жовтня 2017 року в м. Бурштин були проведені зональні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів Галицького та Рогатинського районів.

Захід проводився Галицькою філією Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння керівництва Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

В урочистому відкритті змагань взяли участь завідувач Галицької філії ОДЦТКУМ Зіновій Любінець та заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.

У змаганнях взяли участь 6 команд (30 чол.): від Бурштинського торговельно-економічного коледжу, Рогатинської СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови, Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жалиборівського НВК та Бабухівського НВК.

У перший день змагань, після представлення команд, юнаки і дівчата випробовували себе на дистанції “Особиста смуга перешкод”, під час якої переможці визначилися в наступній послідовності. Перше місце серед юнаків посів Мельник Максим з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на другому місці – Зіновій Лопацький з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на третій позиції – Леонід Бажора з Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

Серед дівчат найкращі результати показали представниці команди “Тигрус” з Бабухівського НВК Вікторія Пришляк та Братусь Марта, котрі посіли перше та третє місця відповідно, на другому місці опинилася Тетяна Михайлишин з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

На другий день команди долали дистанцію “Командна смуга перешкод”. Першу сходинку посіла команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце – у команди “Тигрус” Бабухівського НВК, третій результат показала команда від Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

На закритті змагань був присутній директор Бурштинського торговельно-економічного коледжу Козак Андрій Романович, який взяв участь у нагороджені учасників грамотами галицької філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

джерело

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин