У Бурштині відбувся круглий стіл: говорили про захист неповнолітніх від насильства

  • 09.11.2017 15:56
У Бурштині відбувся круглий стіл: говорили про захист неповнолітніх від насильства

У четвер, 9 листопада, за ініціативи служби у справах дітей Бурштинської міської ради, в рамках підготовки та проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбувся круглий стіл на тему: "Насильство в сучасному світі. Методи попередження та захист неповнолітніх від насильства", повідомляє ТРК РАІ з посиланням на сайт Бурштинської міської ради.

У заході взяли участь працівники служби у справах дітей, начальник Галицького районного сектору з питань пробації Собецька О.В. та працівник поліції Ігонін В., начальник відділу молоді і спорту Козар М.С.

До участі в заході також були запрошені заступники по виховній роботі, психологи, соціальні педагоги загальноосвітніх шкіл, гімназії та коледжів міста Бурштин.

Всі учасники даного заходу мали можливість обговорити найбільш проблемні питання, що стосуються методів попередження та захисту неповнолітніх від насильства. Було обговорено та узгоджено час проведення в навчальних закладах вище згаданої акції.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин