Команда ФСК «Городенка» перемогла на першому етапі обласного чемпіонату із футзалу

• 14.11.2017 13:30

У приміщенні Городенківської дитячо-юнацької школи стартував обласний чемпіонат із футзалу. Фізкультурно-спортивний клуб «Городенка» приймав команду «Зорі Карпат» (Микуличин).

Із вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Роман Жичицький, голова районної ради Іван Мандич, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун та в. о. міського голови Любомир Музичка, а також голова федерації футзалу області Ігор Овчар, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Судив матч арбітр ФІФА Ярослав Вовчок. Щодо гри, то у першому таймі команда ФСК «Городенка» впевнено утримувала позиції лідера та на перерву пішла з рахунком 4:1. У другому таймі «Зорі Карпат» спробували відігратися.

Однак на останній хвилині завдяки вправності Володимира Гультая команда господарів здобула перемогу. За забитими голами відзначилися: Володимир Гультай (2 голи), Роман Борисевич (1 гол), Василь Шевчук (2 голи), Микола Липчук (1 гол).

Від районної влади в якості підтримки команді ФСК «Городенка» вручили футбольну форму та футзальні м’ячі.

Зазначимо, що генеральним спонсором ФСК «Городенка» вже третій рік поспіль виступає приватний підприємець Віталій Шевага.