Жителі Бурштина у соцмережах скаржаться на "брудні сюрпризи"

  • 27.11.2017 05:03
Жителі Бурштина у соцмережах скаржаться на

Мешканці Бурштина продовжують отримувати "брудні сюрпризи" від Бурштинської ТЕС. Кілька днів поспіль у соцмережі Фейсбук місцеві мешканці викладають фото бруду, який осідає на вікнах, лавках, випраному одязі, пише Фіртка.

Люди кажуть, взимку білий сніг стає сірим, а після дощу на землі, машинах та на одязі залишаються брудні плями.

"Ви просто погляньте на це!!! Все осіло на машинах, одязі, лавках... всюди!!! Це просто якийсь жах, ми кожного дня цим дихаємо!!! Я не знаю, що собі думає міська рада і керівництво станції. У нас як не вода жовта і смердюча, то сажа довкола... Цікаво чого ще чекати? За дітей насправді стає страшно!!!", - нарікає місцева мешканка Лілія.

"Ось такої чистоти сьогодні був шнур для білизни", - обурюється у спільноті Бурштин.INFO Яна Боринець.

"Уявіть собі що твориться з нашими легенями. Цей одяг посушився нічку. Це вже взагалі не до сміху!!!!!!!", - пише Маряна Багнюк.

"Фільтра на БуТес споживають дуже багато електроенергії, аби вони працювали як належить то потрібно щоб один блок тільки на них працював. А тепер питання, для чого? Якщо цю енергію можна продати за валюту, а на людей нас.ти! А вихід один постійні зверненя в екоголію до зелених, та підключення мас медіа, 1+1, ictv, новий канал", - пише Руслан Багнюк.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин