Звідки береться чорний пил у Бурштині (відео)

  • 30.11.2017 11:28
Звідки береться чорний пил у Бурштині (відео)

Останніми днями зросла кількість скарг від мешканців Бурштина на те, що на вікнах, на лавках, на дорогах, на одязі осідає чорний пил, спричинений, на їхню думку, викидами з ДТЕК Бурштинської ТЕС. За роз’ясненнями наші журналісти звернулися до керівництва відділу екології електростанції та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки.

Тим часом підприємство працює у штатному режимі і ніяких аварійних ситуацій не було. Для очистки димових газів від золи, після котлоагрегатів енергоблоків, встановлено електрофільтри, ефективність роботи яких відповідає вимогам діючого дозволу на викиди, про що свідчать результати експрес-випробувань електрофільтрів, які проводить незалежна організація. Більше у сюжеті ТРК "РАІ"

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин