У Бурштині покупців супермаркету змушують класти особисті речі в сміттєві пакети

  • 26.12.2017 10:45
У Бурштині покупців супермаркету змушують класти особисті речі в сміттєві пакети

Про це повідомляють мешканці Бурштина в мережі.

Зокрема, Іванка Заліська пише, що терпить багато незручностей, які створює супермаркет “Гулівер”, але нововведення з сміттєвими пакетами – це вже занадто.

“Нехай, ви не пускаєте в торговий зал покупців з дитячими візочками, нехай ви не даєте людям ікру в руки, бо охоронець несе її на касу, але ось це – вже занадто!
Для тих, хто не в курсі, адміністрація #Гулівер зобов’язала свій персонал одягати мусорні пакети на особисті речі (сумочки, рюкзаки) покупців і заліплювати їх цінниками. Як на мене, то це не заходи убезпечення від крадіжок, а приниження своїх працівників і покупців!

Чому б не створити хороші умови праці та найняти надійну охорону?! Я особисто була свідком того, як із торгового залу через вхід/турнікет виходили два “рускоговорящих” чоловіки, які несли у руках по дві пляшки пива та ще й гучно сміялись з того, що їх ніхто не спиняє. Коли я спитала касирів, де охорона, то вони відповіли, що пішла на обід. З таким відношенням до роботи ніякі сміттєві пакети не допоможуть”, – пише жінка.

Її підтримали і інші мешканці Бурштина. Наприклад, Микола Полозяк додає, що потім ці сміттєві пакети покупці мусять нести додому, бо біля каси немає смітника, щоб їх викинути. Також люди кепкують з такого нововведення і запитують, що робити, якщо в сумочці задзвонить телефон. “Це смішно! І якось навіть принизливо… Думаю, надовго їх не стане. Якщо буде багато відвідувачів, то такими діями вони просто створять затор, бо дійсно кожна жіночка з сумочкою ходить). А якщо у мене мобільний дзвонить і мені терміново потрібно дістати телефон? Або гаманець, щоб переконатись скільки в ньому грошей і т.д. Залишається купа запитань до такого ноу-хау”, – зазначає Ірина Сас.

Власниця “Гуліверу” Тетяна Сенчина розповіла “Галицькому кореспонденту”, що до такого вдалися через те, що покупці не хочуть залишати сумки в камерах схову.

“Таке роблять у Львові та за кордоном. Ми взяли звідти цей приклад і пропонуємо покупцям чистий кульок, щоб вони його опломбували, скупилися, взяли возик чи корзину. Це звичайні нові і чисті пакети. Ми пропонуємо це здебільшого тим людям, які мають не маленькі дамські сумочки, а великі пакети, в яких уже є товари, куплені на ринку чи в інших магазинах. Є такі великі дамські сумочки, в які можна поставити і хліб, і молоко. Ми ведемо роз’яснювальну роботу. Зараз дуже багато крадіжок. Ми не можемо собі дати ради з цим. Тому пішли на такий крок. Хоча кульок також коштує приблизно 30 -50 копійок, і нам це також щось коштує”, – пояснила Тетяна Сенчина.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин